• Post author:

█  Dziś 32 Niedziela Zwykła. O godzinie 15.15 odmówimy  różaniec za zmarłych zalecanych.

█ Przypominamy, że odpust zupełny  za zmarłych można zyskać przez cały miesiąc listopad. Pełne brzmienie Dekretu Penitencjarni  Apostolskiej odnośnie do odpustów umieszczony jest na naszej stronie internetowej.

█  Różaniec za zmarłych zalecanych odmawiamy do poniedziałku 8 listopada włącznie, o godzinie 17.30.

█ Przyszła niedziela w naszej archidiecezji będzie przezywana jako Dzień Muzyki Liturgicznej. Także przyszłą niedzielę obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym i Światowy Dzień Ubogich. Z racji tego, przed kościołem zostanie przeprowadzona prze Panie z Parafialnego Zespołu CARITAS i Legionu Maryi, zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie.

█ W czwartek 11 listopada przypada Święto Niepodległości. Msza święta dziękczynna za Ojczyznę w 103. rocznicę Odzyskania Niepodległości, w intencji Członków Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych i ich rodzin oraz wszystkich poległych walczących o wolność Ojczyzny, zostanie odprawiona o godzinie 10.00.

█ Ze względu na Święto Niepodległości i wolne dni listopadowe, Kancelaria Parafialna w tym tygodniu, wyjątkowo, będzie czynna w środę 10 listopada przed południem od 9.00 do 11.00 i po południu od 16.00 do 18.00.

█ Dziś kolekta na remont Krypty Katedry, a za tydzień comiesięczna kolekta inwestycyjna. Przed kościołem zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Bóg zapłać!