NIEDZIELA – 14 lipca 2024 – 15. Niedziela Zwykła

07.00++ Jana Glenc, żonę Gertrudę, syna Henryka

09.00 ++ Floriana Lazar, syna Janusza, rodziców Lazar i Mielańczyk

10.30 ++ Gertrudę i Antoniego Kabut, córkę Natalię Greń

12.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Heleny Nowak z okazji 80. urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo Boże dla solenizantki i całej rodziny (TD)

Chrzest: Hanna Agata Frydrych

14.00 ++ Klarę i Wincentego Czajka, rodziców i rodzeństwo, Marię i Romana Rytwińskich, rodziców i rodzeństwo

14.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Alicji i Jana Dzierżawa z okazji 35. rocznicy ślubu i z okazji 60. urodzin Jana, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże na dalsze lata (TD)( ks. Szymczyk)

14.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji dziecka przyjmującego Chrzest: Filipa Jana Czworowskiego, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (ks. gość)

15.15 Nieszpory niedzielne

18.00 ++ Marię i Józefa Jakubskich w 13. rocznicę śmierci

 

Poniedziałek – 15 lipca 2024 – Wspomnienie św. Bonawentury, bpa i Dk

08.00 ++ Gertrudę i Franciszka Grabiec, syna Rudolfa, żonę Ingeborgę, Eryka Chlebik, Adolfa Gomolec

08.00 ++ Karola Lelek w pamiątkę urodzin, żonę Elżbietę, wnuka Krzysztofa Twardzik

18.00 + Małgorzatę Hajduczek w 2. rocznicę śmierci, męża Ignacego, rodziców z obu stron

 

Wtorek – 16 lipca 2024 – Wspomnienie NMP z Góry Karmel

08.00 + męża Franciszka Sojka w pamiątkę urodzin

08.00 + Julię Mojżysz we wspomnienie urodzin

08.00 ++ Franciszka, Agnieszkę i Stanisławę Kalika, Hermenegildę i Jana Stryszawiak z córkami

Nabożeństwo do św. Józefa

18.00 ++ Martę i Karola Markiefka, Marię i Jana Józefowski, rodziców z obu stron

 

Środa – 17 lipca 2024 – Dzień powszedni

08.00 ++ Annę i Antoniego Tytko, rodziców z obu stron, Antoniego i Agnieszkę Tytko, Józefa i Monikę Franiczek

08.00 + Józefę Grzegorzek ofiarowana od sąsiadów Kowalski, Glenc i Kucza

Nowenna do Pani Uśmiechniętej

18.00 ++ Czesława Domes w pamiątkę urodzin i ojca Jerzego

18.00 + Michała Ptaszyńskiego w 10. rocznicę śmierci

18.00 Msza dziękczynna za szczęśliwe ocalenie górników kopalni Rydułtowy, za ich rodziny, wszystkie służby ratownicze oraz o życie wieczne dla tragicznie zmarłego górnika

 

Czwartek – 18 lipca 2024 – Dzień powszedni

08.00 ++ Martę Jasita, synów Stanisława i Pawła z żoną, Adolfa i Emilię Kotula, syna Rudolfa, Jana Sosulskiego

08.00 + Urszulę Kluczny ofiarowana od rodziny Tanżyna i Fruhlich

18.00 + Józefa Kabut w 22. rocznicę śmierci

18.00 + Emil Matuszek

 

Piątek – 19 lipca 2024 – Dzień powszedni

08.00 ++ Agnieszkę i Jana Szłapka, synową Stefanię, wnuka Dariusza

Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego

17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

18.00 ++ rodziców Agnieszkę i Alojzego Sobik, Cecylię i Alojzego Pietwalski

18.00 ++ Stefanię Dulak i męża Andrzeja

18.00 + Stanisława Tytko (zamieszkałego i pochowanego w Niemczech)

 

Sobota – 20 lipca 2024 – Dzień powszedni

08.00 ++ Annę Lelek, męża Karola, zięcia Augustyna

11.00 ślub: Mateusz Wolski – Karolina Moskwa

18.00 ++ Konrada Matuszek w pamiątkę urodzin, żonę Annę , rodziców i teściów

18.00 + Agnieszkę Szczotok w 6. rocznicę śmierci

 

NIEDZIELA – 21 lipca 2024 – 16. Niedziela Zwykła

07.00 ++ Włodzimierza Mikła w 4. rocznicę śmierci i Ryszarda Mikła w 1. rocznicę śmierci

09.00 ++ Martę i Konrada Grymel, Irenę i Ignacego Rek

10.30 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji ks. Ariela Szymiczek z okazji urodzin o błogosławieństwo Boże w dalszej posłudze oraz we wspomnienie + dziadka Joachima Barteczko

12.00 ++ Barbarę Siedlaczek, dziadków Agnieszkę i Rudolfa Siedlaczek, Marię i Edmunda Jarocińskich

14.00 Chrzest: Pola Czenczek i Róża Czenczek

15.15 Nieszpory niedzielne

18.00 + Józefa Rzodeczko z okazji 80.rocznicy urodzin

20.30 Apel maryjny

NIEDZIELA – 07 lipca 2024 – 14 Niedziela Zwykła

07.00 + Stefanię Nowak

09.00 + męża Franciszka Aksman, wnuczkę Hannę i wnuka Dawida

10.30 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Teresy i Andrzeja Elsner z okazji 40. rocznicy ślubu, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla małżonków i rodziny (TD)

Chrzest: Eryk Biskup

12.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Lidii Burek z okazji 80. urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (TD)

14.00 Chrzest: Hanna Nowakowska

15.15 Nieszpory niedzielne

18.00 + Eugeniusza Nitychoruk w 1. rocznicę śmierci (ks. gość)

 

Poniedziałek – 08 lipca 2024 – Wspomnienie św. Jana z Dukli

08.00 ++ Bernarda Mazur w pamiątkę urodzin, rodziców Pawła Mazur, 2 żony, Alojzego i Helenę Tytko

18.00 + Łucjana Osadnik i rodziców

18.00 + Wojciecha Tront w 3. rocznicę śmierci

 

Wtorek – 09 lipca 2024 – Dzień powszedni

08.00 + Józefę Grzegorzek ofiarowana od rodziny Zubów ze Zwierzyńca

Nabożeństwo do św. Józefa

18.00 + Henryka Elsner w pamiątkę urodzin

18.00 ++ rodziców Helenę i Norberta Dzierżawa, Jadwigę i Franciszka Kubik

 

Środa – 10 lipca 2024 – Dzień powszedni

08.00 ++ Anielę Skóra, męża Zygmunta, rodziców z obu stron i dusze w czyśćcu

08.00 + Zygfryda Toman w 24. rocznicę śmierci, rodziców i teściów

Nowenna do Pani Uśmiechniętej

18.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Józefy Mijal z okazji 77. urodzin, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo

 

Czwartek – 11 lipca 2024 – Święto św. Benedykta, opata, patrona Europy

08.00 ++ Wandę Blokesz w rocznicę śmierci, syna Adama

08.00 ++ Annę Langer, męża Alberta, synów Rudolfa i Antoniego

18.00 ++ Klarę i Józefa Burek

 

Piątek – 12 lipca 2024 – Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męcz.

08.00 ++ Helenę Kasperek w pamiątkę urodzin, rodziców z obu stron, rodzeństwo i pokrewieństwo

17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

18.00 ++ męża Józefa Antończyk w 3. rocznicę śmierci, rodziców Leopoldynę i Franciszka Antończyk, Martę i Eryka Karwat

18.00 ++ Ignacego i Augustynę Damiec, rodziców i rodzeństwo z obu stron

 

Sobota – 13 lipca 2024 – Wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta. Dzień fatimski

08.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Antoniego z okazji 70. urodzin, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i opiekę na dalsze lata (TD)

08.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Pelagii z okazji 85. urodzin, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże (TD)

Różaniec fatimski

18.00 ++ Otylię i Józefa Świerczek, Janinę i Herberta Świerczek, Anielę i Jana Jenczmionka

 

NIEDZIELA – 14 lipca 2024 – 15 Niedziela Zwykła

07.00 ++ Jana Glenc, żonę Gertrudę, syna Henryka

09.00 ++ Floriana Lazar, syna Janusza, rodziców Lazar i Mielańczyk

10.30 ++ Gertrudę i Antoniego Kabut, córkę Natalię Greń

12.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Heleny Nowak z okazji 80. urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo Boże dla solenizantki i całej rodziny (TD)

Chrzest: Hanna Agata Frydrych

14.00   ++ Klarę i Wincentego Czajka, rodziców i rodzeństwo, Marię i Romana Rytwińskich, rodziców i rodzeństwo

14.00   Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Alicji i Jana Dzierżawa z okazji 35. rocznicy ślubu i z okazji 60. urodzin Jana, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże na dalsze lata (TD)(ks. Szymczyk)

14.00   Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji dziecka przyjmującego Chrzest: Filipa Jana Czworowskiego, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (ks. gość)

15.15   Nieszpory niedzielne

18.00 ++ Marię i Józefa Jakubskich w 13. rocznicę śmierci

NIEDZIELA – 30 czerwca 2024 – 13. Niedziela Zwykła. Liturgiczny obchód Odpustu ku czci św. Apostołów Piotra i Pawła

07.00 ++ Jana Milion w pamiątkę urodzin i syna Krystiana

09.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Pawła Szymiczek z okazji 85 urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla solenizanta i całej rodziny (TD)

10.30 Suma odpustowa: za Parafian

10.30 W intencji budowniczych i ofiarodawców III ołtarza tegorocznego Bożego Ciała (z ul. M. Konopnickiej 22)

14.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Urszuli Baszton z okazji 70 urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata (TD)

15.15 Nieszpory odpustowe

18.00 + Antoniego Nikel

 

Poniedziałek – 01 lipca 2024 – Dzień powszedni

08.00 + Witolda Nowak w 10. Rocznicę śmierci

08.00 ++ Zygmunta Mołdrzyk i rodziców, Józefa i Marię Frydrych, syna Rudolfa, wnuka Adama, Antoniego i Gertrudę Frydrych, rodziców z obu stron

18.00 + ojca Emila Elsner w kolejną rocznicę śmierci

 

Wtorek – 02 lipca 2024 – Dzień powszedni

08.00 ++ Gertrudę i Alojzego Szalwich, rodziców z obu stron, Adolfa i Elfrydę Majwald, dusze w czyśćcu cierpiące

Nabożeństwo do św. Józefa

18.00 ++ Mariana Latocha w 6. rocznicę śmierci, rodziców Gertrudę i Franciszka, siostrę Irenę

18.00 ++ Piotra Lukas, rodziców Kornelię i Henryka, Bertę i Henryka Kamczyk, Marię i Jana Kubek

 

Środa – 03 lipca 2024 – Święto św. Tomasza, Apostoła

08.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Kazimierza z okazji 60. urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo dla solenizanta i całej rodziny (TD)

08.00 Przez wstawiennictwo Matki Bożej Uzdrowienia Chorych z prośbą o łaskę zdrowia dla Marzeny Krystek

Nowenna do Pani Uśmiechniętej

18.00 + Antoniego Syrek w pamiątkę urodzin

18.00 + Bronisławę Kula w pamiątkę urodzin

 

Czwartek – 04 lipca 2024 – Dzień powszedni. I czwartek miesiąca

08.00 + Dariusza Marmol w pamiątkę urodzin

Nabożeństwo o nowe powołania i o uświęcenie duchowieństwa

18.00 + Marię Najda, rodziców z obu stron

18.00 ++ Annę i Antoniego Cymerman, rodziców z obu stron

 

Piątek – 05 lipca 2024 – Dzień powszedni. I piątek miesiąca

08.00 + Ryszarda Kopiec w kolejną rocznicę śmierci

Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa

17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

18.00 ++ Rajnholda Staniczek w 6. rocznicę śmierci, rodziców, wnuczkę Julię, wnuka Andrzeja, teściów, synów Huberta, Emila, żonę Wiesławę, i córkę Bertę

18.00 ++ Marię Majchar i męża Franciszka

 

Sobota – 06 lipca 2024 – Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dz. I sobota miesiąca

08.00 Przez wstawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi w intencji członków Wspólnoty Żywego Różańca

08.00 + Emila Mucha ofiarowana od rodziny Nikel

Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi

11.00 ślub: Dawid Mandrysz – Bernadeta Gałuszka (ks. gość)

12.00 ślub: Kacper Lubszczyk – Kamila Humeniuk

18.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Aliny Zapał-Grütz z okazji 50. urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże w rodzinie (TD)

 

NIEDZIELA – 07 lipca 2024 – 14 Niedziela Zwykła

07.00 + Stefanię Nowak

09.00 + męża Franciszka Aksman, wnuczkę Hannę i wnuka Dawida

10.30 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Teresy i Andrzeja Elsner z okazji 40. rocznicy ślubu, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla małżonków i rodziny (TD)

Chrzest: Eryk Biskup

12.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Lidii Burek z okazji 80. urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny (TD)

14.00 Chrzest: Hanna Nowakowska

15.15 Nieszpory niedzielne

18.00 + Eugeniusza Nitychoruk w 1. rocznicę śmierci

NIEDZIELA – 23 czerwca 2024 – 12. Niedziela Zwykła

07.00 ++ Józefa i Marię Białek

09.00 ++ Pawła Matuszek w pamiątkę urodzin, żonę Agnieszkę

10.30 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Krzysztofa Trzaskalik w 60. rocznicę urodzin, oraz Dominiki i Wacława Misztal z okazji 10. rocznicy ślubu, z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Anioła Stróża dla Bartosza i Bruna i potrzebne łaski dla całej rodziny (TD)

12.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Zbigniewa Twardzik z okazji 50. urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, opiekę i błogosławieństwo Boże dla jubilata i całej rodziny (TD)

12.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Czesława Twardzik z okazji 80. urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze, opiekę i błogosławieństwo Boże dla solenizanta i całej rodziny (TD) /ks. gość/

Roczek: Franciszek Rudek

Chrzest: Anita Zofia Robakowska

14.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji wnuka Macieja z okazji urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o światło Ducha św. i błogosławieństwo Boże na każdy dzień w zdrowiu i miłości dla solenizanta i całej rodziny

15.15 Nieszpory niedzielne

18.00 + Jana Heider w 2. rocznicę śmierci

 

Poniedziałek – 24 czerwca 2024 – Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela

08.00 ++ Agatę Reś, męża Wiktora, syna Romana

08.00 ++ Mikołaja Zając i Ryszarda Kopiec

18.00 + Henryka Elsner w rocznicę śmierci

18.00 + Kazimierza Smiatek w pamiątkę urodzin ofiarowana od żony i córki, ++ Bolesława Smiatek, Elżbietę i Wiktora Śliwka, pokrewieństwo i dusze w czyśćcu

 

Wtorek – 25 czerwca 2024 – Dzień powszedni

08.00 + Elżbietę i Eugeniusza Flak

08.00 + Daniela Ferdyan ofiarowana od Bernadki i Stanisława Ciepielaków

Nabożeństwo do św. Józefa

18.00 + Huberta Rogoś w rocznicę śmierci

18.00 + Ritę Sobek w pamiątkę urodzin, rodziców i teściów

 

Środa – 26 czerwca 2024 – Dzień powszedni

08.00 ++ Jerzego i Franciszkę Grychnik, córkę Marię i syna Alojzego

08.00 + Hildegardę Myśliwiec w kolejną rocznicę śmierci

Nowenna do Pani Uśmiechniętej

18.00 ++ Jadwigę Wąsala w pamiątkę urodzin, męża Władysława, syna Stanisława, rodziców i teściów

18.00 + Romualda Połomskiego, rodziców Połomski i Hibner

 

Czwartek – 27 czerwca 2024 – Dzień powszedni

08.00 ++ Elfrydę Królak, matkę Bertę Skowronek w rocznicę śmierci

08.00 ++ syna Waldemara Banasiak w 3. rocznicę śmierci, syna Zbigniewa, męża Stanisława, pokrewieństwo z rodziny Banasiak, Orzoł i Białczak

08.00 ++ Stanisława Gałuszka, syna Jerzego i zięcia Czesława

18.00 za ++ w 1. rocznicę śmierci: + Stefanię Bizoń, Jana Klima

18.00 + Reginę Manderla ofiarowana od rodziny Wolski

 

Piątek – 28 czerwca 2024 – Wspomnienie św. Ireneusza, bpa i męcz., dK

08.00 ++ Wandę i Edwarda Fojcik, Marię i Alojzego Bugiel

08.00 Przez wstawiennictwo św. Karola Boromeusza w intencji s. Irenei, boromeuszki z okazji imienin

08.00 Przez wstawiennictwo św. Karola Boromeusza w intencji Matki Generalnej Haliny Modelskiej ze Zgromadzenia ss. Opatrzności Bożej

17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

18.00 za ++ z miesiąca: Annę Polnik, Ilonę Żaczek, Karola Szczygieł, Wandę Burek, Władysława Szczecina, Reginę Manderla, Daniela Ferdyan, Henryka Tkocz, Józefę Grzegorzek

18.00 ++ Karola Pytlik w pamiątkę urodzin, żonę Marię, 3. synów i dusze w czyśćcu cierpiące

 

Sobota – 29 czerwca 2024 – Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła

07.00 + Piotra Płachcińskiego, rodziców i teściów

09.00 ++ Zofię i Józefa Podolak, synową Adelę, zięcia Alfreda

10.30 za Parafian

16.30 Do Opatrzności Bożej, Chrystusa Najwyższego Kapłana przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Ks. proboszcza seniora Józefa Fronczka z okazji Złotego Jubileuszu Kapłaństwa, z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże na dalsze lata życia (TD)

18.00 ++ Klarę i Zacheusza Kabut, syna Mirosława

18.00 ++ Józefa Redzińskiego, żonę Helenę w kolejną rocznicę śmierci

 

NIEDZIELA – 30 czerwca 2024 – 13. Niedziela Zwykła. Liturgiczny obchód Odpustu ku czci św. Apostołów Piotra i Pawła

07.00 ++ Jana Milion w pamiątkę urodzin i syna Krystiana

09.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Pawła Szymiczek z okazji 85. urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla solenizanta i całej rodziny (TD)

10.30 Suma odpustowa: za Parafian

10.30 W intencji budowniczych i ofiarodawców III ołtarza tegorocznego Bożego Ciała (z ul. M. Konopnickiej 22)

14.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Urszuli Baszton z okazji 70. urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo Boże na dalsze lata (TD)

15.15 Nieszpory odpustowe

18.00 + Antoniego Nikel