NIEDZIELA – 25 lutego 2024 – 2. Niedziela Wielkiego Postu

07.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Małgorzaty z okazji 50. urodzin, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo

09.00 ++ Walentego Majwald i syna Andrzeja w kolejną rocznicę śmierci

10.30 ++ Teresę i Karola Duszek w rocznicę śmierci, syna Piotra, rodziców z obu stron

12.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Krystyny i Wiesława z okazji 40. rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla małżonków

14.00 + Engelberta Trzaskalik

15.15 Gorzkie Żale i Kazanie Pasyjne

18.00 ++ Hieronimę Walkowską w 25. rocznicę śmierci, męża Jana Walkowskiego, Zofię Dolecką

 

PONIEDZIAŁEK – 26 lutego 2024 – Dzień powszedni

06.30 ++ Anielę Blokesz i męża Jana

08.00 + Bernadetę Szolc w 4. rocznicę śmierci

08.00 za Parafian

18.00 ++ rodziców Franciszkę i Helmuta Kurzeja, Helenę i Alojzego Tytko, dziadków z obu stron

18.00 + Pawła Cichoń w 7. rocznicę śmierci

 

WTOREK – 27 lutego 2024 – Dzień powszedni

06.30 ++ Jadwigę Reś, męża Józefa, syna Henryka i rodziców

08.00 ++ rodziców Agnieszkę i Józefa Sulski, Emę i Rafaela Gawenda

Nabożeństwo do św. Józefa

18.00 + Elżbietę Ciupa w rocznicę śmierci

18.00 + Annę Ferdyan w rocznicę śmierci

18.00 + Danutę Sankala, ++ uczestników Katechezy Dorosłych i dusze w czyśćcu cierpiące

 

Środa – 28 lutego 2024 – Dzień powszedni

06.30 + Andrzeja Owczorz ofiarowana od rodzin Lużyński i Tatarczyk

08.00 + męża Huberta Sankala w pamiątkę urodzin

Nowenna do Matki Bożej, Pani Uśmiechniętej

18.00 za ++ w 1. rocznicę śmierci: Janusza Jasita, Leszka Duchniak, Lidię Kasperczyk, Irenę Archipow, Andrzeja Chrapeć, Dariusza Donga, Henryka Honisz, Gertrudę Mandrysz,

18.00 + Wilhelma Wydra

18.00 Przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej i św. Karola Boromeusza w intencji s. Agaty z podziękowaniem za lata ofiarnej posługi w naszej parafii, z prośbą o błogosławieństwo Boże na nowej placówce

 

Czwartek – 29 lutego 2024 – Dzień powszedni

06.30+ Hildegardę i Józefa Reś, synów Rudolfa i Antoniego, zięcia Waltra Krakówka

08.00 Przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej i św. Kamila w intencji Jana Hibszer z prośbą o szybki powrót do zdrowie i Boże błogosławieństwo

16.30 Szkolna: ++ Józefa i Teresę Glenc

18.00 za ++ z miesiąca: Jadwigę Fojcik, Otylię Tront, Renatę Figura, Jana Gumienny, Jana Kulikowskiego, Lucjana Kirszniak, Danutę Mikołajczyk, Marka Kołodzieja, Łukasza Tekla, Andrzeja Owczorz, Danutę Sankala, Mariana Burek, Helenę Hikel, Urszulę Strof, Elżbietę Hauk, Wilhelma Porwoł, Bronisławę Nowak
18.00 + Danutę Sankala ofiarowana od Wiesławy Bąk

 

Piątek – 01 marca 2024 – Dzień powszedni. I piątek miesiąca

06.30 + Urszulę Strof ofiarowana od rodzin Płachciński i Moskwa

08.00 + Helmuta Swolana, rodziców i teściów

Droga Krzyżowa

17.15 Droga Krzyżowa

18.00 ++ Gertrudę Polnik w pamiątkę urodzin, męża Rudolfa

18.00 + Alicję Widenka

18.00 ++ Gertrudę i Pawła Żaczek, syna Henryka, Martę i Wilhelma Pampuch i pokrewieństwo

19.00 Do Ducha św. w intencji młodzieży naszej parafii, a zwłaszcza kandydatów do bierzmowania

 

Sobota – 02 marca 2024 – Dzień powszedni. I sobota miesiąca

06.30 + Urszulę Strof ofiarowana od rodzin Kubica i Piekarczyk

08.00 + Grzegorza Mijal w rocznicę śmierci

08.00 Przez w stawiennictwo Niepokalanego Serca Maryi w intencji członków Żywego Różańca i ich rodzin

Nabożeństwo do Niepokalanego Serca Maryi

15.00 Droga Krzyżowa na Pszowskiej Kalwarii

18.00 ++ Helenę i Emila Pietroszek

18.00 + Anielę Wolski i męża Wilhelma

 

NIEDZIELA – 03 marca 2024 – 3. Niedziela Wielkiego Postu

07.00 ++ Helenę i Bronisława Tkocz

09.00 ++ Stefanię i Ewalda Weiner, córkę Marię, Marię I Augustyna Weiner, Annę i Konstantego Szymiczek, Zygmunta Weiner, Cecylię i Alfreda Czajka

10.30 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Bernardyny Siodmok z okazji 70. urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże dla solenizantki i całej rodziny

12.00 Dziękczynno-błagalna w intencji Marii z okazji 70. urodzin, z prośbą o zdrowie i błogosławieństwo na każdy dzień życia o raz nieustanną opiekę Matki Bożej w jej drodze do Boga, oraz o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

14.00 Chrzest: Marlena Natalia Zając

Roczek: Andrzej Groborz

15.15 Gorzkie Żale i Kazanie Pasyjne

18.00 ++ Helenę i Pawła Jęczmionka, syna Edmunda, Anielę i Antoniego Tytko

NIEDZIELA – 18 lutego 2024 – 1. Niedziela Wielkiego Postu. Niedziela Trzeźwości

07.00 ++ braci ks. Inf. Eugeniusza Szczotoka, Andrzeja Szczotoka i Stanisława Szczotoka, rodziców Wiktora i Hildegardę

09.00 ++ Stefanię i Eugeniusza Witek

10.30 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Roksany Miczek z okazji 18. urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. w dorosłym życiu

12.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Ireny Czogalik z okazji 75. urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla jubilatki i całej rodziny

14.00 Chrzty: Paweł Jakub Styczyński, Igor Miłosz Moskwa

Roczek: Estera Musioł

15.15 Gorzkie Żale i Kazanie Pasyjne

18.00 + Jerzego Fojcik

20.30 Apel Maryjny

 

PONIEDZIAŁEK – 19 lutego 2024 – Dzień powszedni

06.30 ++ Stanisława Łukasik w 13. rocznicę śmierci, Augustynę, Alojzego, Józefa Krukówka, Barbarę i Piotra Dąga

08.00 ++ Henryka i Franciszkę Szymiczek

08.00 + Helenę Kasperek w 11. rocznicę śmierci, rodziców z obu stron rodzeństwo i pokrewieństwo

18.00 ++ Gertrudę i Floriana Pytlik, Franciszka i Marię Porwoł

18.00 + Jana Glenc

 

WTOREK – 20 lutego 2024 – Dzień powszedni

06.30 + Danutę Sankala ofiarowana od cioci Janiny z rodziną ze Skoczowa

08.00 ++ Janinę i Stanisława Janus, córkę Irenę Leśniak

Nabożeństwo do św. Józefa

18.00 + Agnieszkę Warzecha w pamiątkę 80. urodzin

18.00 ++ Marię i Jerzego Glenc, brata Rafała, dziadków Moskwa i Glenc

18.00 ++ Antoniego i Martę Matuszek

 

ŚRODA – 21 lutego 2024 – Dzień powszedni

06.30 za dusze w czyśćcu cierpiące

08.00 ++ Józefa Elsner i żonę Elżbietę

08.00 ++ Bolesława Baszton, Leona i Klarę Śmiatek, Marię Gojny, Elżbietę Piekara, Jadwigę Gorke

Nowenna do Pani Uśmiechniętej

18.00 ++ Henryka Bugla w 7. rocznicę śmierci, Stanisława Staszel w pamiątkę urodzin, zmarłych z rodziny, sąsiadów i dusze w czyśćcu

18.00 + Stanisława Szczeponek w 4. rocznicę śmierci

18.00 + Marię Wanat (zd. Siodmok) ofiarowana od rodziny Siodmok (ks. Szymik)

 

CZWARTEK – 22 lutego 2024 – Święto Katedry św. Piotra Apostoła

06.30 + Jana Gumienny i jego rodziców

08.00 + Zygfryda Demel, syna Mirosława

16.30 Szkolna: ++ Eugenię Michałek w rocznicę śmierci, rodziców Emilię i Wilhelma Fojcik

18.00 + Konrada Matuszek w rocznicę śmierci, żonę Annę, rodziców i teściów

18.00 + Józefa Palacz ofiarowana od rodziny Kwietniów i Klimczyków z Kazimierzy Wielkiej

 

PIĄTEK – 23 lutego 2024 – Dzień powszedni

06.30 + Urszulę Strof ofiarowana od rodziny Fibic i Jasita

08.00 ++ rodziców Emilie i Wincentego Glenc, syna Pawła, żonę Annę

08.00 + za dusze w czyśćcu cierpiące

Droga Krzyżowa

17.15 Droga Krzyżowa

18.00 ++ Jana i Augustynę Kasza, syna Antoniego i pokrewieństwo

18.00 ++ Adama Tront w 4. rocznicę śmierci i pamiątkę urodzin, rodziców Otylię i Jana

 

SOBOTA – 24 lutego 2024 – Dzień powszedni

06.30 + Jana Kulikowskiego ofiarowana od rodziny Plewa, Misztal i Trzaskalik

08.00 + Wilhelma Kuś w kolejną rocznicę śmierci

08.00 ++ Krystynę Gajda, męża Ryszarda, syna Piotra, pokrewieństwo, sąsiadów i dusze w czyśćcu

08.00 + męża Rajnholda Klimek w 9. rocznicę śmierci

15.00 Droga Krzyżowa na Pszowskiej Kalwarii

18.00 ++ rodziców Marię i Franciszka Mizera

18.00 + Jana Chrupcała w 11. rocznicę śmierci i rodziców z obu stron

Chrzest: Lilianna Kocjan

 

NIEDZIELA – 25 lutego 2024 – 2. Niedziela Wielkiego Postu

07.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Małgorzaty z okazji 50. urodzin, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo

09.00 ++ Walentego Majwald i syna Andrzeja w kolejną rocznicę śmierci

10.30 ++ Teresę i Karola Duszek w rocznicę śmierci, syna Piotra, rodziców z obu stron

12.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Krystyny i Wiesława z okazji 40. rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla małżonków

14.00  + Engelberta Trzaskalik

15.15 Gorzkie Żale i Kazanie Pasyjne

18.00 ++ Hieronimę Walkowską w 25. rocznicę śmierci, męża Jana Walkowskiego, Zofię Dolecką

NIEDZIELA – 11 lutego 2024 – 6. Niedziela Zwykła. Światowy Dzień Chorego

07.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Beaty z okazji 55. urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo

09.00 ++ Jana Strof w pamiątkę urodzin, rodziców Klarę i Karola Strof, Helmuta i Mieczysławę Stanek

10.30 Przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny z Lourdes w intencji chorych i seniorów naszej parafii z okazji Światowego Dnia Chorych

12.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Kazimiery Łabuz z okazji 80. urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata życia dla solenizantki, męża, 2 córek i syna z rodzinami i o zdrowie dla Józefa (TD)

14.00 + Helenę Swoboda w 2. rocznicę śmierci

Chrzest:  Konrad Jan Koterba

15.00–16.00  Adoracja Najświętszego Sakramentu

18.00 + Dariusza Marmol w 3. rocznicę śmierci

 

PONIEDZIAŁEK – 12 lutego 2024 – Czterdziestogodzinne nabożeństwo

06.30 + Gertrudę Nieszporek w kolejną rocznicę śmierci

08.00 + Mariusza Głodek w pamiątkę urodzin

09.00–18.00  – Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu

18.00 ++ Rudolfa Kubek, żonę Annę i rodziców z obu stron

18.00 ++ męża Stanisława Banasiak w 15. rocznicę śmierci, 2. synów Zbigniewa i Waldemara, teściów, szwagierkę Danutę, 2. Szwagrów Wacława i Jerzego

 

WTOREK – 13 lutego 2024 – Czterdziestogodzinne nabożeństwo

06.30 + Brunona Sowa, rodziców i rodzeństwo

08.00 Przez wstawiennictwo św. Józefa, z prośbą o dar pracy i o błogosławieństwo dla pracowników firmy

Nabożeństwo do św. Józefa

09.00–18.00  – Całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu

18.00 ++ Wiktora i Matyldę Jurochnik, syna Bernarda, zięcia Wilhelma

18.00 ++ rodziców Maksymiliana i Franciszkę Rycman, Roberta i Bertę Klima

18.00 + Jana Gumiennego ofiarowana właścicieli i pracowników firmy Euroclas

 

Środa – 14 lutego 2024 – Środa Popielcowa

06.30 za dusze w czyśćcu cierpiące

08.00 ++ Józefa Miczek w 15. rocznicę śmierci, rodziców z obu stron, zięcia Henryka Burda, ++ z rodzin Miczek, Pytlarz, Dziambor, Płonka, Wrona i sąsiadów

08.00 za Parafian

Nowenna do Matki Bożej, Pani Uśmiechniętej

16.30 ++ Andrzeja i Stefanię Dulak

18.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Urszuli z okazji 80. urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze oraz Boże błogosławieństwo dla całej rodziny

 

Czwartek – 15 lutego 2024 – Dzień powszedni.

06.30 za dusze w czyśćcu cierpiące

08.00 + Romana Czaplickiego w 6. rocznicę śmierci

16.30 Szkolna: ++ Waleskę Osadnik, męża Józefa

18.00 + Jana Grzebuła w 22. rocznicę śmierci

18.00 + syna Marcina Basista w 11. rocznicę śmierci

 

Piątek – 16 lutego 2024 – Dzień powszedni

06.30 + Ks. Krystiana Gawleńskiego

08.00 ++ Józefa Strof w 20. rocznicę śmierci, żonę Annę, Zygfryda Achtelik, Karola Bonk, Paulinę i Annę Strof

08.00 ++ Henryka Honisz, syna Tomasza, rodziców Martę i Huberta Honisz, teścia Adolfa Polnik

Droga Krzyżowa

17.15 Droga Krzyżowa

18.00 + Witolda Bałos w 4. rocznicę śmierci i pamiątkę urodzin

18.00 + Erwina Ryłko w rocznicę śmierci

 

Sobota – 17 lutego 2024 – Dzień powszedni

06.30 ++ Danielę i Karola Wagner

08.00 ++ Helenę i Józefa Michałek

08.00 ++ Janinę i Eugeniusza Wojak, Zofię i Eugeniusza Krzystała

15.00 Droga Krzyżowa na Pszowskiej Kalwarii

18.00 ++ Marię Sprysz, Pawła Plewa, syna Jana

18.00 ++ rodziców Irenę i Franciszka Szymiczek

 

NIEDZIELA – 18 lutego 2024 – 1. Niedziela Wielkiego Postu

07.00 ++ braci ks. Inf. Eugeniusza Szczotoka, Andrzeja Szczotoka i Stanisława Szczotoka, rodziców Wiktora i Hildegardę

09.00 ++ Stefanię i Eugeniusza Witek

10.30 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Roksany Miczek z okazji 18. urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. w dorosłym życiu

12.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Ireny Czogalik z okazji 75. urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla jubilatki i całej rodziny

14.00 Chrzty: Paweł Jakub Styczyński, Igor Miłosz Moskwa

Roczek: Estera Musioł

15.15 Gorzkie Żale i Kazanie Pasyjne

18.00 + Jerzego Fojcik

NIEDZIELA – 04 lutego 2024 – 5. Niedziela Zwykła

07.00 + Wiesława Malarczyk w rocznicę śmierci

09.00 ++ Hildegardę Sowa w rocznicę śmierci, męża Henryka

10.30 za Parafian

12.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Heleny Wojak z okazji 90. urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski (TD) (ks. Szymik)

14.00 Chrzty: Jagoda Hanna Rybicka, Klara Maria Tytko, Marta Agata Koźlik

15.15 Nieszpory niedzielne

18.00 + Marię Elsner w pamiątkę urodzin

 

PONIEDZIAŁEK – 05 lutego 2024 – Wspomnienie św. Agaty, dz. i męcz.

08.00 + Mateusza Flak

08.00 Przez w stawiennictwo św. Agaty i św. Karola Boromeusza w intencji s. Agaty z okazji imienin, o Boże błogosławieństwo w dalszej posłudze

18.00 ++ mamę Stefanię Latocha w rocznicę śmierci, ojca Eryka i córkę Dominikę

18.00 ++ męża Tomasza Jankiewicza w kolejną rocznicę śmierci, rodziców Elfrydę i Bernarda Wlekliński

 

WTOREK – 06 lutego 2024 – Wspomnienie św. Pawła Miki i Towarzyszy, męcz.

08.00 ++ Agatę i Wiktora Reś, syna Romana, synową Ilonę

08.00 + Jana Gumienny ofiarowana od bratanic Marty i Agnieszki oraz bratanka Stanisława

Nabożeństwo do św. Józefa

18.00 + Małgorzatę Dudacy ofiarowana od mamy, brata i siostry

 

Środa – 07 lutego 2024 – Dzień powszedni

08.00 + męża Rudolfa Kotula w kolejną rocznicę śmierci

Nowenna do Matki Bożej, Pani Uśmiechniętej

18.00 + Annę Gojny w 25. rocznicę śmierci

18.00 ++ Martę i Wincentego Juraszek

18.00 ++ Zygfryda Pieła w 30. rocznicę śmierci, żonę Elfrydę (ks. Szymik)

 

Czwartek – 08 lutego 2024 – Dzień powszedni.

08.00 ++ Teresę i Konstantego Sowa oraz ++ dzieci

18.00 ++ Stefanię Łukoszek, męża Franciszka

18.00 ++ Annę i Adolfa Mokry, syna Gotfryda, córki Janinę i Małgorzatę oraz zięciów

 

Piątek – 09 lutego 2024 – Dzień powszedni

08.00 ++ Różę Kozłowską, męża Romana

08.00 Przez w stawiennictwo św. Apolloniusza i św. Karola Boromeusza w intencji s. Apollonii z okazji imienin, o Boże błogosławieństwo w dalszej posłudze

17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

18.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Cecylii Staszel z okazji 80. urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo i dalszą opiekę (TD)

 

Sobota – 10 lutego 2024 – Dzień powszedni.

08.00 ++ teściów Izabeli i Czesława Kołtuńskich, męża Stanisława, rodziców Walentynę i Franciszka Dolata, rodzeństwo, pokrewieństwo, dziadków, chrzestnych z obu stron, zięcia Stefana Pawletko, sąsiadów, kapłanów, misjonarzy, zakonników, zakonnice, znajomych i dusze w czyśćcu

08.00 + Rajmunda Królak w 6. rocznicę śmierci

18.00 + Waltra Manderla w 5. rocznicę śmierci

18.00 ++ Edytę Gołąb w 2. rocznicę śmierci, męża Henryka

 

NIEDZIELA – 11 lutego 2024 – 6. Niedziela Zwykła. Światowy Dzień Chorego

07.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Beaty z okazji 55. urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo

09.00 ++ Jana Strof w pamiątkę urodzin, rodziców Klarę i Karola Strof, Helmuta i Mieczysławę Stanek

10.30 Przez wstawiennictwo Najświętszej Maryi Panny z Lourdes w intencji chorych i seniorów naszej parafii z okazji Światowego Dnia Chorych

12.00 Do Opatrzności Bożej przez wstawiennictwo Pani Uśmiechniętej w intencji Kazimiery Łabuz z okazji 80. urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę na dalsze lata życia dla solenizantki, męża, 2 córek i syna z rodzinami i o zdrowie dla Józefa (TD)

14.00 + Helenę Swoboda w 2. rocznicę śmierci

Chrzest:  Konrad Jan Koterba

15.00–16.00  Adoracja Najświętszego Sakramentu

18.00 + Dariusza Marmol w 3. rocznicę śmierci