Bardzo się cieszymy, jeśli myślisz o zorganizowaniu pielgrzymki do naszego Sanktuarium Pani Uśmiechniętej. Serdecznie Cię zapraszamy: indywidualnie i grupowo.

Jeśli myślisz o przyjeździe indywidualnym, spojrzyj do zakładki Intencje Mszalne, Ogłoszenia i Spowiedź w bazylice, abyś mógł jak najpełniej i najpiękniej wykorzystać czas w Bazylice.

Jeśli chcesz przyjechać z grupą pielgrzymów, prosimy Cię o kontakt z ks. proboszczem Andrzejem Pyrszem, tel. +48 506 651 911. Postaramy się podpowiedzieć i wybrać najlepszy dzień i godzinę przyjazdu.

Zgłoszone pielgrzymki mają też zapewnione oprowadzenie po Bazylice. Jest możliwość odprawienia Mszy świętej ze swoją grupą (prosimy o wcześniejsze zgłoszenie takich planów księdzu Proboszczowi).

 

Inne informacje techniczne:

– w zakrystii można nabyć pamiątki z sanktuarium

– ubikacje znajdują się za kościołem

– autokar może chwilowo zatrzymać się na przystanku autobusowym „Bazylika Pszów”, aby ludzie bezpiecznie wysiedli z pojazdu, następnie musi udać się w inne miejsce parkingowe (obok bazyliki nie ma możliwości parkowania autokarem)

– grupy mogą poprosić też o otwarcie kaplic Drogi Krzyżowej na Pszowskiej Kalwarii (chcąc odprawić nabożeństwo Drogi Krzyżowej, prosimy o wcześniejszą informację)

– obok sanktuarium (w obrębie 100 m) funkcjonuje około 5 lokali gastronomicznych szybkiej obsługi, większość z nich jest otwarta od południa i nie są obsługiwane przez parafię

Dodaj komentarz