• Post author:

█ Dziś obchodzimy 31. Niedzielę Zwykłą. Na godzinę 15.15 zapraszamy na różaniec za zmarłych zalecanych. Do środy włącznie o godzinie 17.30 odmawiamy różaniec za zmarłych.

█ W czwartek, 9 listopada, o godzinie 16.30 Mszę św. szkolną, a po niej zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami i dziadkami na bal wszystkich świętych do domu parafialnego. Dzieci wraz z rodzicami mogą przebrać się za postacie świętych. Wstęp oczywiście bezpłatny, a jeśli to możliwe prosimy o jakiś słodki dar stołu. W zakrystii trwają zapisy.

█ W sobotę, 11 listopada, przypada Święto Niepodległości. Msza święta dziękczynna za Ojczyznę w 105. rocznicę Odzyskania Niepodległości, w intencji Członków Związku Kombatantów Rzeczypospolitej Polskiej i Byłych Więźniów Politycznych i ich rodzin oraz wszystkich poległych walczących o wolność Ojczyzny, zostanie odprawiona o godzinie 10.00.

█ Za tydzień w niedzielę przypada Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z racji tego, przed kościołem zostanie przeprowadzona zbiórka na Fundację Papieską Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Zapraszam do pomocy Panie z Zespołu CARITAS i chętnych wolontariuszy.

█ Okazja do Sakramentu Pokuty w Bazylice codziennie przed poranną Mszą św. oraz w ramach popołudniowego dyżuru od 16.00 do 17.00.

█ Kancelaria Parafialna czynna według stałego dyżuru: czwartek od 16.00 do 18.00 i piątek od 9.00 do 11.00.

█ Dziś kolekta na archidiecezję, a za tydzień na bieżące potrzeby naszej parafii.  Bóg zapłać!