• Post author:

1. DZISIAJ
Nabożeństwo różańcowe za zmarłych o 15.15. Po nabożeństwie procesja na stry cmentarz. Msze św. po południu o godz. 14.00 i 18.00.
2. W TYM TYGODNIU
wtorek – wspomnienie liturgiczne św. Karola Boromeusza, bpa. Jest to święto patronalne SS. Boromeuszek. Msza św. w intencji wspólnoty sióstr Boromeuszek z naszej parafii o godz. 6.30. Zapraszamy parafian do modlitwy w intencji naszych Sióstr.
piatek 8-go – Tradycyjna Msza św. Ku czci MB Pani Uśmiechniętej za zmarłych o godz. 12.00 z nabożeństwem.
3. PIERWSZY TYDZIEŃ MIESIĄCA
I-szy czwartek: od godz. 18.45 wystawienie Najśw. Sakramentu i rozpoczęcie nabożeństwa w intencji o uświęcenie duchowieństwa oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne, misyjne i kontemplacyjne, do 21.00. O godz. 21.00 Msza św.
I-szy piątek: Msza św. do NSPJ z przebłaganiem o godz. 6.30.
Dzieci wczesnokomunijne i ich rodziców zapraszamy do miesięczne spowiedzi o godz. 16.00 i ich mszę św. I-szo piątkową o godz. 16.30.
SPOWIEDŻ UCZNIÓW KL II, III i IV SP W PIĄTEK OD GODZ. 15.30.
I-sza sobota: Msza św. ku czci Niepokalanego Serca Maryi z nabożeństwem o godz. 6.30. TRADYCYJNIE GROMADZIMY SIĘ NA MSZY ŚW. O 12.00 – W INTENCJI ŻYWYCH. PO MSZY ŚW. NABOŻEŃSTWO.
OKAZJA DO SPOWIEDZI ŚW. W TE DNI OD GODZ. 17.00. ZACHĘCAMY DO SKORZYSTANIA Z SAKRAMENTU POKUTY.
Matki oczekujące potomstwa zapraszamy na mszę św. wieczorną, wtedy modlimy się o szczęśliwe rozwiązanie i udzielamy specjalnego błogosławieństwa.
PRZYGOTOWANIE DO CHRZTU
Rodziców, którzy oczekują potomstwa i zamierzają ochrzcić swoje dziecko, zapraszamy na katechezę przedchrzcielną w sobotę o godz. 17.00 do Domu Parafialnego. Przypominamy, że takich katechez przed chrztem jest 3 (zawsze w I-szą sobotę miesiąca.)
4. MIESIĘCZNE SPOTKANIE MŁODZIEŻY
Młodzież całej parafii, uczącą się, pracującą i bezrobotnych zapraszamy na comiesięczną Mszę św. w piątek o godz. 19.00. Okazja do spowiedzi o 18.30.
5. MIESIĘCZNA SPOWIEDŹ I MSZA SZKOLNA DLA DZIECI
Uczniów Szkół Podstawowych kl. od V do VI zapraszamy w czwartek od godz. 16.00.Msza szkolna dla wszystkich dzieci SP o godz. 16.30
Uczniów Szkół Podstawowych kl. od II do IV zapraszamy w piątek od godz. 15.30.
6. KATECHEZY I SPOTKANIA GRUP DUSZPASTERSKICH
Katecheza dla dorosłych – we wtorek o 19.00
Spotkanie modlitewne Lectio Divina – w poniedziałek po Mszy św. wieczornej w salce w GCI
Ruch Światło-Życie – w piątek o godz. 18.00
Legion Maryi – w piątek po Mszy św. wieczornej
7. PRZYSZŁA NIEDZIELA
Niedziela – święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej. Kolekta przeznaczona będzie na opłacenie wszystkich zatrudnionych przy parafii, łącznie z Paniemi sprzątającymi bazylikę. Przed Bazyliką będzie zbiórka na Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Panie z Zespołu Charytatywnego zapraszamy po Mszy św. do zakrystii.
8. NABOŻEŃSTWA
Codziennie poza środą i czwartkiem, o godz. 17.15 odmawiamy różaniec św., z imiennym wspomnieniem zmarłych zalecanych z okazji Uroczystości Wszystkich Świętych.
Nowenna do Matki Bożej Uśmiechniętej w środę po Mszy św. o 8.00 i 17.15.
Nabożeństwo Apostolstwa Dobrej Śmierci – czwartek o 17.15.
Wystawienie Najśw. Sakramentu i cicha adoracja – wypada.
9–. PRZYGOTOWANIE DO SAKRAMENTU MAŁŻEŃSTWA
Wszystkich narzeczonych, którzy w najbliższym czasie pragną zawrzeć sakramentalny związek małżeński zapraszamy na spotkania:
NAUKA PRZEDŚLUBNA – piątek, 14 listopada o godz. 18.00 oraz sobota, 15 listopada o godz. 17.00 w Domu Parafialnym
DZIEŃ SKUPIENIA DLA NARZECZONYCH – niedziela, 16 listopada o godz. 15.00 w Domu Parafialnym