• Post author:

1. DZISIAJ: PRZYPADA W NASZEJ PARAFII WIECZNA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU. Po każdej Mszy św. do następnej będzie wystawienie Najśw. Sakramentu i okazja do adoracji. Nabożeństwo różańcowe o 15.15. Msze św. po południu o godz. 14.00 i 18.00.
2. W TYM TYGODNIU
wtorek – wspomn. NMP Różańcowej
ŚRODA – 8-go
Msza św. ku czci MB P Uśmiechniętej za zmarłych o godz. 12.00 z nabożeństwem.
czwartek – wspomn. bł. Wincentego Kadłubka, bpa;
3. KATECHEZY I SPOTKANIA GRUP DUSZPASTERSKICH
Katecheza dla dorosłych – we wtorek o 19.00
Spotkanie modlitewne Lectio Divina – w poniedziałek po Mszy św. wieczornej w salce w GCI,
Legion Maryi – w piątek po Mszy św. wieczornej
4. PRZYGOTOWANIE DO WCZESNEJ I I-SZEJ KOMUNII ŚW.
Rodziców wraz z dziećmi przygotowującymi się do wczesnej i I-szej Komunii św. zapraszamy na Mszę św. w piątek o godz. 16.30. W czasie Mszy św. poświęcone będą różańce. Można zakupić także w kiosku parafialnym. Okazja do spowiedzi dla rodziców o 16.15.
5. W PRZYSZŁĄ NIEDZIELĘ
PRZYPADA DZIEŃ PAPIESKI. Przed bazyliką młodzież zbiera ofiarę pieniężną na rzecz funduszu stypendialnego dla zdolnej i ubogiej młodzieży z całej Polski. Kolekta przeznaczona będzie jak zawsze raz w miesiącu na cele inwestycyjne i remontowe a parafii. Opłaciliśmy już wszystkie faktury za remont ołtarza. Obecnie opłacamy remont siedli. Odnowienie fotelu dla przewodniczącego liturgii wyniósł ponad 3500,- zł. Gorąco polecamy ofiarności parafian tę kolektę. Dziękujemy za każdą złożoną ofiarę.
6. MSZA SZKOLNA
Wszystkich uczniów szkół podstawowych zapraszamy na cotygodniową Mszą szkolną w czwartek o godz. 16.30. Bardzo prosimy wszystkich rodziców o przypomnienie swoim dzieciom o tym spotkaniu i wysłanie ich do kościoła w odpowiednim czasie.
7. NABOŻEŃSTWA
Trwa miesiąc październik – w kościele poświęcony MB Różańcowej – oddajemy jej cześć przez nabożeństwo różańcowe. W naszej parafii jest o godz. 17.15 w tygodniu i o 15.15 w niedzielę. Rano odmawiany jest różaniec przed Mszą o 8.00. Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian, zarówno dorosłych jak i młodzież i dzieci.
Nowenna do Matki Bożej Uśmiechniętej w środę po Mszy św. o 8.00 i 17.15 połączone z różańcem.