• Post author:

█ Dziś 16. Niedziela Zwykła. Na godzinę 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne.

█ Przypominamy, że w naszej Bazylice okazja do Sakramentu Pokuty jest codziennie w czasie wakacji, od poniedziałku do soboty rano przed Mszą św. od 7.30 do 8.00, oraz po południu od 16.00 do 17.00.

█ W czasie wakacji Msze św. w tygodniu o godzinie 8.00 i 18.00.  

Kancelaria Parafialna, jak zapowiadaliśmy wcześniej, będzie nieczynna do 31 lipca. Wszelkie ważne sprawy prosimy wcześniej uzgodnić z księdzem dyżurującym pod nr telefonu 506-651-903.

█ Z racji przypadającego w tym tygodniu wspomnienia św. Krzysztofa, w przyszłą niedzielę 26 lipca, po wszystkich Mszach św. nastąpi pobłogosławienie kierowców i pojazdów ze specjalną modlitwą. Z racji tego wydarzenia będzie można wspomóc misjonarzy w ramach „Akcji św. Krzysztof 1 grosz za 1 kilometr”. Ofiary na rzecz zakupu środków transportu dla misjonarzy można będzie składać do skarbony ustawionej w tyle kościoła.

█ Wszystkim wypoczywającym na wakacjach i udającym się na urlop życzymy dobrego wypoczynku. Nie zapominajmy o modlitwie, niedzielnej Eucharystii i o świadectwie chrześcijańskiego życia. Pamiętajmy o zachowaniu zasadach związanych z bezpieczeństwem w stanie epidemicznym.

█ Dziś comiesięczna kolekta inwestycyjna. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej. Bóg zapłać!