• Post author:

 

Dziś Uroczystość św. Jadwigi Śląskiej, głównej patronki Śląska.

Na godzinę 15.15 zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, a na godzinę 20.30 na Apel Maryjny.

Dziś ogólnopolskie liczenie wiernych.

We wtorek 18 października przypada Święto Św. Łukasza, Ewangelisty, patrona służby zdrowia.

Trwa miesiąc różańcowy. Serdecznie zapraszamy do udziału w nabożeństwach.

Za tydzień ministranci naszej parafii organizują „SŁODKI JARMARK”. Po każdej Mszy Świętej będą rozprowadzali świeże i smaczne ciasta upieczone przez ich mamy! Zachęcamy do włączenia się w tą inicjatywę. Cały dochód z tej akcji zostanie przeznaczony na cele grupy ministrantów naszej parafii. 

Również za tydzień przypada Niedziela Misyjna, która rozpocznie Tydzień Misyjny.

Po przerwie spowodowanej remontem na probostwie Kancelaria Parafialna jest czynna w wyznaczonych godzinach, jednak jeszcze oprócz poniedziałku.

W kiosku parafialnym jest do nabycia „Gość Niedzielny”, specjalny numer „Pani Uśmiechniętej” w cenie 5 zł. oraz Parafialny Kalendarz Pszowski na 2017 r dla upamiętnienia ważnych rocznic, które będziemy obchodzić w przyszłym roku.       Jest to wydanie limitowane. Liczba egzemplarzy jest ograniczona. Cena 8 zł. Zachęcamy do jego nabycia. Jednocześnie dziękujemy firmie fotograficznej „FOTO – Łękawski” za bezpłatne wykonanie zdjęć do obydwu publikacji. Bóg zapłać.

Dzisiejsza  kolekta, to comiesięczna kolekta inwestycyjna, a zwłaszcza na remont dachu probostwa. Za tydzień kolekta na misje. Bóg zapłać za złożone ofiary!