• Post author:

█ Dziś 14. Niedziela Zwykła. Na  godzinę 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne.

█ W sobotę 13 lipca przypada kolejny Dzień fatimski. Na godzinę 17.30 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, a po Mszy św. wieczornej odmówimy różaniec fatimski. Serdecznie zapraszamy.

█ Przypominamy, że Kancelaria Parafialna jest nieczynna od 1 do 19 lipca. Jest to związane z koniecznymi remontami. Sprawy związane z pogrzebami zgłaszamy najpierw telefonicznie z ks. Konradem (nr tel. Podany jest przy bramie probostwa i w gablotkach).

█ W czasie wakacji, tj. od 1 lipca do 31 sierpnia, Msze św. w tygodniu są sprawowane o godzinie 8.00 i 18.00, nie ma Mszy św. o godzinie 6.30.

█ W związku z wymogiem segregacji śmieci na naszym parafialnym cmentarzu pojawiły się specjalnie do tego celu przeznaczone kontenery. Administracja cmentarza prosi o wyrzucanie odpadów do właściwych kontenerów.

█ W każdy piątek lipca w salce GCI są przyjmowane zapisy na 74. Rybnicką Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę.

█ Misjonarze Oblaci i Duszpasterstwo Młodzieżowe Archidiecezji Katowickiej zapraszają młodzież w wieku od 16 do 35 lat  na „Festiwal Życia”, który odbędzie się w Kokotku koła Lublińca w dniach 08 – 14.07. Szczegóły na stronie internetowej organizatorów.

█ Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego w Katowicach. Za tydzień comiesięczna kolekta inwestycyjna. Bóg zapłać!