• Post author:

█ Dziś 11. Niedziela Zwykła. Na godzinę 15.15 zapraszamy na różaniec fatimski, z racji przypadającego Dnia fatimskiego.

█ W piątek od godziny 16.00 I Spowiedź dzieci komunijnych, a w sobotę o godzinie 11.00 i 14.30 będziemy przeżywali Uroczystość I Komunii św. uczniów kl. III ze Szkoły Podstawowej nr 1.

█ W niedzielę 27 czerwca przypada tradycyjny Odpust ku czci św. Apostołów Piotra i Pawła, tzw. „mały odpust”. W sobotę poprzedzająca udamy się o godzinie 15.00 na drogę krzyżową na Pszowską Kalwarię. Opiekunów kaplic prosimy o posprzątanie i uporządkowanie obejścia i kaplic. Dziękujemy za troskę o naszą Kalwarię.

█ Przypominamy, że w naszej Bazylice okazja do Sakramentu Pokuty jest codziennie od poniedziałku do soboty rano przed Mszą św. o 6.30 i 8.00, oraz po południu od 16.00 do 17.00.

Kancelaria Parafialna czynna  w czwartek od 16.00 do 18.00 i w piątek od 9.00 do 11.00. Informujemy, że z racji wakacji letnich, w miesiącu lipcu, Kancelaria Parafialna będzie nieczynna od 5 do 17 lipca. Prosimy o wcześniejsze, jeszcze w tym miesiącu, załatwianie spraw związanych z intencjami Mszy św. i opłatami cmentarnymi. Wszystkie inne sprawy załatwiamy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Numery telefonów do wszystkich księży znajdują się na naszej stronie internetowej.

█ Od najbliższej środy, po Mszy św. o godzinie 8.00, po przewie spowodowanej pandemią,  powraca możliwość skorzystania z usług naszej parafialnej kawiarenki, prowadzonej przez Parafialny Zespół CARITAS.

█ Ks. Adrian organizuje Letnie Rekolekcje Oazowe dla młodzieży w Brennej Leśnicy od 14 do 31.07 br. Z tej racji zwraca się o wsparcie przez zbiórkę produktów spożywczych i sanitarnych. Dary te będzie można składać w zakrystii. Za każdy dar serca dziękujemy.

█ W czwartek 17.06 o godzinie 17.00 odbędzie się w naszej Bazylice  Młodzieżowy Dzień Wspólnoty Ruchu Światło- Życie. Zapraszamy całą młodzież oazową naszego rejonu.

█ Za dwa tygodnie rozpoczną się wakacje letnie. Jest możliwość zamówienia intencji, które księża odprawią na urlopie.

█ Dziś comiesięczna kolekta inwestycyjna. Za tydzień kolekta na bieżące potrzeby naszej parafii.  Bóg zapłać!