• Post author:

█ Dziś 10 Niedziela Zwykła. Na godzinę 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne z procesją eucharystyczną wokół kościoła.

█ Przez cały tydzień Oktawy Bożego Ciała zapraszamy na godzinę 17.30
 na nabożeństwo z procesją.

█ W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Rano po Mszy św. o godzinie 8.00 i o godzinie 17.30 odprawimy nabożeństwo ku czci Serca Jezusowego i złożymy Akt Osobistego Oddania się Sercu Pana Jezusa.

█ W przyszłą sobotę 17 czerwca o godzinie 11.00 i 12.30 I Komunia św. dzieci z klasy III Szkoły Podstawowej nr 1. Próba w czwartek o godzinie 19.00, a w piątek o godzinie 16.00 I Spowiedź św.

█ Za tydzień w niedzielę o godzinie 10.30 zostanie odprawiona Msza św. w intencji dziękczynna w intencji s. Felicji, jako podziękowanie za tegoroczne przygotowanie dzieci do I Komunii św., ofiarowana od uczniów szkoły nr 4 i ich rodziców.

█ Za nami Uroczystość Bożego Ciała. Duszpasterze pragną podziękować wszystkim budowniczym tegorocznych ołtarzy, służbie liturgicznej i wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości. W szczególności dziękujemy tym którzy przyczynili się do ufundowania i postawienia nowego krzyża na ulicy POW. Bóg zapłać.

█ Naszych chorych i seniorów odwiedzimy z posługą sakramentalną przed odpustem czerwcowym, czyli w sobotę 24 czerwca.

█ W zakrystii i kiosku parafialnym jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Pani Uśmiechniętej oraz najnowsza publikacja dotycząca kultu Obrazu Pani Uśmiechniętej, okraszona pięknymi zdjęciami. Została opracowana i przygotowana przez Panią Monikę Witek. Serdecznie dziękujemy. Niech ta publikacja będzie pamiątką naszego Jubileuszu w każdej rodzinie. Cena książeczki 15 zł.

█ Dziś kolekta na zapłacenie rachunków za media (gaz i prąd), a za tydzień comiesięczna kolekta inwestycyjna. Bóg zapłać!