• Post author:

Dziś VII Niedziela Zwykła.

W związku z koncertem Śląskiej Orkiestry Kameralnej z okazji nadania profesorowi Janowi Wincentemu Hawelowi tytułu Honorowego Obywatela Miasta Pszów, który odbędzie się o godzinie 15.30, nie będzie Nieszporów Niedzielnych. Na godzinę 20.30 zapraszamy na Apel Maryjny.

W poniedziałek 20 lutego o godzinie 19.00 w kaplicy ss. Boromeuszek odbędzie się kolejna katecheza dla rodziców dzieci które przygotowują się do I Komunii św.

W piątek 24 lutego przypada Dzień Urodzin Ks. Tomasza, naszego wikarego. Msza św. w intencji solenizanta zostanie odprawiona o godzinie 18.00.

Przypominamy dzieciom i rodzicom o Mszy św. szkolnej w każdy czwartek o godzinie 16.30.

Kancelaria Parafialna przypomina, by przynajmniej dwa tygodnie wcześniej dostarczyć pełne brzmienie intencji wraz z ofiarą za Mszę św.

 Za tydzień rozpoczynamy czterdziestogodzinne nabożeństwo polegające na całodziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu w niedzielę, poniedziałek i wtorek przed Środą Popielcową. W  niedzielę po każdej Mszy św.  nabożeństwo przebłagania i adoracja.

Zachęcamy do nabycia nowego numeru „Pani Uśmiechniętej” i „Gościa Niedzielnego”.

Dziś kolekta na bieżące potrzeby naszej parafii. Za tydzień na zapłacenie rachunków za gaz i energię elektryczną. Bóg zapłać!