• Post author:

 

█ Na godzinę 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne.

█ Zakończyły się ferie zimowe, dlatego wraca stały porządek sprawowania Mszy św. w tygodniu, a Kancelaria Parafialna czynna jest w stałych godzinach urzędowania.

█ W tym tygodniu przypadają I piątek i I sobota nowego miesiąca. W czwartek od godziny 15.30 okazja do Spowiedzi św. dla dzieci szkolnych i wczesnokomunijnych przed I piątkiem miesiąca. O godzinie 16.30 Msza św. szkolna. W I piątek po Mszy św. o godz. 8.00 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa. Od godz. 17.30 okazja do Spowiedzi św. także dla młodzieży i bierzmowańców, przed Mszą św. młodzieżowa, którą odprawimy o godzinie 19.00. W I sobotę po Mszy św. o godz. 8.00 Nabożeństwo I sobót miesiąca ku czci Niepokalanego Serca Maryi.  

█ W sobotę, 2 marca, odwiedzimy naszych chorych i seniorów. Prosimy o zgłoszenie podopiecznych do czwartku, 28 lutego, w zakrystii.

█ Za tydzień w niedzielę rozpoczynamy czterdziestogodzinne nabożeństwo polegające na całodziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu w niedzielę, poniedziałek i wtorek przed Środą Popielcową. W niedzielę po każdej Mszy św.  odprawimy nabożeństwo przebłagalne. W poniedziałek i wtorek adoracja według planu umieszczonego w gablotce, gazetce i stronie internetowej.

█ Do świąt Wielkanocnych jeszcze trochę czasu, jednak wyjątkowo w tym roku, po raz pierwszy pragniemy zorganizować spotkanie przy wspólnym stole dla osób ubogich z Pszowa i okolic. Ta inicjatywa bardzo potrzebuje Waszej, parafian, pomocy. Dlatego gorąco zapaszmy wszystkich do włączenia się w to dzieło. Pierwsze spotkanie organizacyjne dla chętnych, odbędzie się w poniedziałek, 4 marca, o godzinie 19 w salce GCI. Zapraszamy Panie z Parafialnego Zespołu „CARITAS”.

█ Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na bieżące potrzeby naszej wspólnoty parafialnej, a za tydzień na opał. Bóg zapłać!