• Post author:

█ Dziś 7. Niedziela Zwykła. O godzinie 15.15 odprawimy Nieszpory niedziele, w czasie których razem z nami modlić się będą Ks. Abp Metropolita Katowicki Wiktor Skworc i po raz pierwszy w naszym Sanktuarium Ks. Abp Koadiutor Adrian Galbas.  Serdecznie wszystkich parafian zapraszamy do modlitwy we wspólnocie z naszymi Pasterzami i na radosne z nimi spotkanie.

█ Również dzisiaj o godzinie 20.30 Apel maryjny i nowenna przed Jubileuszem 300-lecia przybycia Obrazu Pani Uśmiechniętej do Pszowa.

█ Ks. Abp Wiktor kieruje do wiernych i ludzi dobrej woli apel o modlitwę w intencji pokoju w Europie Wschodniej i o pojednanie między narodami. Dlatego na zakończenie każdej Mszy św. odśpiewamy Suplikacje o pokój. Tę ważną sprawę wzmocnijmy aktem indywidualnej, parafialnej i rodzinnej modlitwy różańcowej.

█ Dzieci i młodzież szkolna przeżywa swoje ferie zimowe (15 – 26.02). Życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Przypominamy, że w związku z feriami Msze św. w tygodniu są sprawowane o godzinie 8.00 i 18.00, a Kancelaria Parafialna w tym tygodniu ferii (21 – 26.02) będzie nieczynna. W ważnych sprawach prosimy dzwonić bezpośrednio do księży.

█ Za tydzień przez kolejne dni: niedziela, poniedziałek i wtorek, przeżywać będziemy czterdziestogodzinne nabożeństwo, polegające na całodziennej Adoracji Najświętszego Sakramentu. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. odprawimy nabożeństwo przebłagalne. Plan Adoracji umieszczony jest w gablotce, gazetce i stronie internetowej.

█ Jest możliwość odsłuchania Ogłoszeń Duszpasterskich przez telefon. Można to uczynić dzwoniąc bezpośrednio pod numer 32/4115501 lub dzwoniąc pod numer parafialny 32/4557782 wybierając wewnętrzny 0.

█ Dziś kolekta na bieżące potrzeby parafii, a za tydzień na zapłacenie rachunków za energię elektryczną i gaz. Bóg zapłać!