• Post author:

█ Dziś 5. Niedziela Wielkanocna. O godzinie 15.15 odprawimy Nabożeństwo majowe.

Nabożeństwa majowe odprawiamy w tygodniu o godzinie 17.30, w niedziele o godzinie 15.15. Przychodźmy całymi rodzinami. Te nabożeństwa wpisują się w przeżywanie naszego Jubileuszu.

█ W poniedziałek przypada Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski.

█ W sobotę 13 maja po Mszy św. o godz. 8.00 w salkach GCI odbędzie się spotkanie wszystkich zelatorow Żywego Różańca.

█ W sobotę 13. maja przypada 106. rocznica pierwszego zjawienia Matki Bożej w Fatimie, dlatego zapraszamy na godzinę 17.30 na Różaniec fatimski w intencjach pokoju i nawrócenia oraz owocnego przeżycia Odnowienia Jubileuszowych Parafialnych Misji św., które rozpoczniemy od przyszłej niedzieli i potrwają tydzień, do niedzieli 21 maja. Plan Misji umieszczony jest w gablotce i naszych publikatorach. Zapraszamy do licznego udziału w tym ważnym duchowym wydarzeniu.

█ We wtorek 16 maja o godzinie 18.00 młodzież naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania. W związku z tym intencje przyjęte na ten dzień o godzinie 18.00, zostaną odprawione w innym terminie.

█ Parafia nasza organizuje wyjazd na tradycyjna Pielgrzymkę Mężczyzn do Matki Bożej Piekarskiej w ostatnią niedzielę maja, 28. maja. Koszt wyjazdu 35 zł. Zapisy w zakrystii.

█ W zakrystii i kiosku parafialnym jest do nabycia nowy numer „Gościa Niedzielnego” i „Pani Uśmiechniętej.

█ Dziś kolekta na potrzeby archidiecezji, a za tydzień comiesięczna kolekta inwestycyjna. Bóg zapłać!