• Post author:

█ Dziś Święto Chrztu Pańskiego, które jest wspomnieniem chrztu Jezusa w Jordanie oraz zapowiedzią chrztu chrześcijańskiego, dlatego w czasie każdej Mszy św. uroczyście odnawiamy przyrzeczenia chrzcielne.

Na 15.15 zapraszamy na Nieszpory kolędowe.

█ Od poniedziałku rozpoczyna się Okres Zwykły roku liturgicznego.

█ Zapraszamy i przypominamy, iż okazja do Spowiedzi św. jest codziennie od poniedziałku do soboty przed Mszą św. o godzinie 6.30 i 8.00 oraz od 16.00 do 17.00

Kancelaria Parafialna jest czynna w czwartek w godzinach od 16.00 do 18.00 i w piątek od 9.00 do 11.00.

█ Terminy celebracji Eucharystii w intencji poszczególnych ulic, dzielnic naszej parafii zamieszczone są w naszych publikatorach.

W związku z ograniczoną ilością wiernych w kościele prosimy, aby we mszy św. uczestniczyli tylko przedstawiciele rodzin, zaś pozostałych zapraszamy do uczestnictwa przez internet. W czasie Mszy św. zostanie udzielone specjalne błogosławieństwo naszych domostw. Ofiary kolędowe, można składać bezpośrednio na konto parafii, do skarbony w tyle kościoła lub Kancelarii Parafialnej, z dopiskiem KOLĘDA 2021. Bóg zapłać!

█ Przypominamy o przestrzeganiu przepisów sanitarnych.

█ Za tydzień kolekta na potrzeby naszej archidiecezji, a zwłaszcza na funkcjonowanie instytucji archidiecezjalnych zaangażowanych w apostolstwo słowa, m. in. Radio Em. Bóg zapłać!