• Post author:

Dziś w naszej parafii tradycyjny Odpust ku czci Św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. odprawiamy o godzinie 7.00, 9.00, 11.00, 14.00 i 18.00. O godzinie 10.00 rozważania różańcowe. Na 15.15 zapraszamy na Nieszpory Odpustowe. Kazania głosi i sumie przewodniczy tegoroczny neoprezbiter Wojciech Kamiński, który jako diakon posługiwał w naszej parafii. W czasie sumy podziękujemy mu za tę posługę i będziemy się modlić o błogosławieństwo Boże na jego pierwszej placówce wikariuszowskiej. Ks. Wojciech po każdej Mszy św. udzieli także swego prymicyjnego błogosławieństwa.  

W czwartek przypada Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła. W tym dniu kolekta zebrana będzie jako Świętopietrze. To także kolejna rocznica przyjęcia święceń biskupich abp seniora Damiana Zimonia. Pamiętajmy o nim w modlitwie.

Od soboty 1 lipca przez całe wakacje Msze św. w tygodniu będą sprawowane o godzinie 8.00 i 18.00.

W okresie wakacji czyli od 26 czerwca do 1 września  Kancelaria Parafialna będzie urzędować w następującym porządku:  czwartek od 16.00 do 18.00 i w piątek od 9.00 do 11.00.              

Jest możliwość zamówienia Mszy św., które nasi księża odprawią na  urlopie. Prosimy o osobisty kontakt z kapłanem.

Intencje mszalne za zmarłych na rok 2018 będą przyjmowane po wakacjach, we wrześniu, po wcześniejszym ogłoszeniu.

W gazetce parafialnej publikujemy pełny skład  nowo wybranej Rady Parafialnej.

Dziś kolekta odpustowa na potrzeby parafii. Za tydzień kolekta na potrzeby Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego w Katowicach. Bóg zapłać!