• Post author:

W poświąteczną niedzielę obchodzimy  Święto Św. Rodziny,  a w kalendarzu przypada także Święto św. Jana Apostoła.  Po każdej mszy św. święcimy „wino św. Jana”. Kolekta na bieżące potrzeby naszej wspólnoty parafialnej.

Na godzinę 15.15 zapraszamy na Nieszpory Niedzielne.

W poniedziałek przypada Święto Świętych Młodzianków. O godzinie 9.00 Msza św. w intencji wszystkich dzieci naszej parafii wraz z błogosławieństwem dzieci.

W okresie poświątecznym / poniedziałek 28 grudnia, wtorek 29 grudnia, środa 30 grudnia / kolęda rozpoczyna się od godziny 10.00. Jeśli to tylko możliwe, prosimy o przyjazd po księży i ministrantów na probostwo przed kolędą , a na zakończenie odwieźć ich z powrotem.

Kancelaria Parafialna czynna będzie w środę 30 grudnia po południu, od godziny 16.00.

W czwartek przypada ostatni dzień 2015 roku. O godzinie 8.00 Msza św. za zmarłych w miesiącu grudniu. O godzinie 16.00 Msza św. na zakończenie Starego Roku,  potem nabożeństwo przebłagalne i dziękczynne.

W piątek przypada 1 stycznia 2016 roku, Nowy Rok. To Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. odprawione zostaną według porządku niedzielnego. O godzinie 15.15 odprawimy Nieszpory Noworoczne. Kolekta w Nowy Rok zostanie zebrana na potrzeby Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego w Katowicach. W tym dniu przypada także I piątek nowego miesiąca.

Jako duszpasterze naszej parafii pragniemy podziękować wszystkim, którzy nadesłali dla nas życzenia świąteczne. Dziękujemy wszystkim sponsorom nowych figur do stajenki, wszystkim którzy ofiarowali choinki, pomagali w budowie stajenki i przy świątecznym wystroju świątyni.

W kiosku parafialnym są do nabycia: nowy numer „Gościa Niedzielnego”, „Pani Uśmiechniętej”, „ wino św. Jana” i prawdziwy hit „Ciasteczka z uśmiechem Maryi”.

W Kancelarii Parafialnej są do nabycia bilety na kolejna edycję koncertu „Betlejem w Spodku”, który odbędzie się 29 grudnia o godzinie 19.00 w Katowicach.