• Post author:

█ Dziś Święto Chrztu Pańskiego. W czasie każdej Mszy św. pragniemy uroczyście odnowić przyrzeczenia chrzcielne. Na godzinę 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne.

█ Od poniedziałku rozpoczyna się Okres Zwykły roku liturgicznego.

█ W czwartek o godzinie 16.30 Msza św. szkolna dla dzieci.

█ Kancelaria Parafialna czynna według stałych godzin urzędowania: czwartek od 16.00 do 18.00 i piątek od 9.00 do 11.00 . Są  jeszcze wolne intencje mszalne w nowym roku na Msze św. o godzinie 6.30 i 8.00.

█ Zapraszamy do udziału w tzw. Mszach św. „kolędowych”, sprawowanych w intencji mieszkańców poszczególnych ulic, dzielnic naszej parafii. W czasie Mszy św. zostanie udzielone specjalne błogosławieństwo naszych domostw. Bóg zapłać za ofiary, które co roku parafianie składają z racji kolędy na rzecz remontów i inwestycji parafii.

█ Otrzymaliśmy zaproszenie dla kobiet na rekolekcje: „Kobieta – Królewski Projekt”, to rekolekcje adresowane do kobiet w każdym wieku, które pragną odkryć w Słowie Bożym na nowo swoją tożsamość i godność. Szczegóły dla zainteresowanych znajdują się na plakacie w gablotce.

█ Zapraszamy do nabycia nowego numeru „Gościa Niedzielnego” i „ Pani Uśmiechniętej” oraz pamiątek związanych z naszym jubileuszem.

█ Dziś kolekta na potrzeby Seminarium Duchownego w Katowicach, za tydzień comiesięczna kolekta inwestycyjna. Bóg zapłać.