• Post author:

NIEDZIELA – 07 stycznia 2024 – Święto Chrztu Pańskiego

07.00 ++ Jana Góreckiego, rodziców Łucję i Józefa, Bronisławę i Karola Szewczyk

09.00 + Irenę i Ignacego Rek, Martę i Konrada Grymel

10.30 za Parafian

12.00 + Antoniego Burdzik w pamiątkę urodzin

14.00 Chrzest: Wiktoria Julia Brzozowska

18.00 ++ Marię Skowronek w 18. rocznicę śmierci, męża Roberta, rodziców z obu stron

 

PONIEDZIAŁEK – 08 stycznia 2024 – Dzień powszedni

06.30 + Helenę Elsner

06.30 + Grzegorza Mija w 5. rocznicę śmierci

08.00 + Stanisława Janik ofiarowana od Mirosława Barszcz z córkami

18.00 + Pawła Paciok w 11. rocznicę śmierci

18.00 + Józefa Poczobuta w kolejną rocznicę śmierci

 

WTOREK – 09 stycznia 2024 – Dzień powszedni

06.30 + Agnieszkę i Jana Dembowy

08.00 + Marię Baron ofiarowana od Zespołu Regionalnego „Pszowiki”

08.00 Przez wstawiennictwo św. Józefa w intencji pracowników firmy o dar pracy

Nabożeństwo do św. Józefa

18.00 + Irenę Jasita

18.00 + Marię Tlon w rocznicę śmierci, męża Pawła, rodziców z obu stron

 

Środa – 10 stycznia 2024 – Dzień powszedni

06.30 ++ Henryka i Krystynę Wójcik, ++ z pokrewieństwa Wójcik i Picz

08.00 ++ rodziców Marię i Emanuela Nikel, teściów Juliannę i Edwarda Bindacz i ++ z rodziny

08.00 + Zenobię Stępniewską ofiarowana od pracowników Zakładu Produkcji Doświadczalnej CEBEA w Bochni

Nowenna do Matki Bożej, Pani Uśmiechniętej

18.00 + Rafała Glenc w 2. rocznicę śmierci

18.00 + Jerzego Pyrsz ofiarowana od Wspólnoty Matki Miłosiernego

 

Czwartek – 11 stycznia 2024 – Dzień powszedni

06.30 ++ Agnieszkę i Wilhelma Szmuk, Julię i Karola Adamczyk

08.00 ++ Klarę i Ryszarda Szymera

16.30 Szkolna: + Cecylię Korzonek w rocznicę śmierci

18.00 + Stanisława Katowskiego ofiarowana od przyjaciół

18.00 + Gotrfyda Mokry w rocznicę śmierci

 

Piątek – 12 stycznia 2024 – Dzień powszedni

06.30 + Józefa Palacz ofiarowana od rodziny Mijal (zamiast kwiatów)

06.30 + Józefa Palacz ofiarowana od Doroty i Mirki

08.00 + Isaurę Piela w 1. rocznicę śmierci ofiarowana od męża Grzegorza i córki Emilii

17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu

18.00 ++ Gabrielę Pośpiech w rocznicę śmierci i Emila Pośpiecha

18.00 ++ Rudolfa Polnik w kolejną rocznicę śmierci, żonę Gertrudę

 

Sobota – 13 stycznia 2024 – Dzień powszedni

06.30 + Wandę Tomas w pamiątkę urodzin

08.00 ++ Gertrudę Kowol, męża Józefa, córkę Cecylię, wnuczkę Brygidę, rodziców Moskwa i Kowol

08.00 + Stanisława Kłeczek w kolejną rocznicę śmierci

10.00 Archidiecezjalne spotkanie Kolędników Misyjnych

18.00 ++ Ryszarda Matuszek, żonę Jadwigę, Alojzego Chłapek, 2. zięciów Emila i Karola, Jadwigę Krakowczyk, syna Bogdana

18.00 + męża Wilhelma Strof

 

NIEDZIELA – 14 stycznia 2024 – 2 Niedziela Zwykła

07.00 ++ Agatę Burek w 2. rocznicę śmierci, męża Antoniego, syna Kazimierza

09.00 ++ Wincentego i Klarę Czajka, rodziców z obu stron

10.30 + Bożenę Gorgosz

12.00 + Piotra Duszek w 1. rocznicę śmierci, rodziców i teściów

14.00 ++ Joannę i Henryka Gaszka

18.00 ++rodziców Helenę i Józefa Perka, dziadków z obu stron, ++ z rodziny Perka, Tront, Krzynowy, Wójcik i Czerwiński, dusze w czyśćcu cierpiące