• Post author:

█ Dziś 3. Niedziela Zwykła, Niedziela Słowa Bożego. Na godzinę 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne.

█ Trwają ferie zimowe. W związku z tym Msze św. jeszcze w tym tygodniu będą sprawowane o godzinie 8.00 i 18.00, a Kancelaria Parafialna będzie nieczynna. Po feriach będzie można zamawiać Msze św. jubileuszowe, dziękczynne i ślubne na 2024 rok. Jednocześnie przypominamy, aby na miesiąc wcześniej dostarczyć do Kancelarii Parafialnej pełne brzmienie zamówionej intencji.

█ Do 25 stycznia trwa w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

█ W sobotę 28 stycznia o godzinie 16.00 zapraszamy do wspólnego kolędowania dzieci i młodzież naszej parafii. Zapisy na występ są jeszcze przyjmowane w dzisiejszą niedzielę.

█ W przyszłą niedzielę o godzinie 15.15, zamiast nieszporów, odbędzie się „Pożegnanie stajenki” czyli koncert kolęd i pastorałek w wykonaniu zespołów oraz solistów ze Szkoły Podstawowej nr 3 i 4 w Pszowie pod kierunkiem Pani Elwiry Banaś. Serdecznie zapraszamy.

█ Jeszcze raz Duszpasterze pragną wyrazić wdzięczność parafianom, którzy z racji kolędy, czy to w czasie Mszy św. „kolędowych”, na konto parafii, w kancelarii czy też w czasie odwiedzin na zaproszenie, złożyli ofiary na rzecz remontów i inwestycji parafii. Bóg zapłać.

█ Zapraszamy do nabycia nowego numeru „Gościa Niedzielnego” i „ Pani Uśmiechniętej” oraz pamiątek związanych z naszym jubileuszem, a w kiosku są do nabycia książeczki dla dzieci komunijnych w cenie 15 zł.

█ Dziś kolekta na potrzeby archidiecezji, a za tydzień na bieżące potrzeby naszej parafii, a zwłaszcza na zapłacenie rachunków za media: prąd i gaz.