• Post author:

Dziś III Niedziela Zwykła.

Na godzinę 15.15 zapraszamy na Nieszpory Niedzielne.

Do 25 stycznia czyli do święta Nawrócenia św. Pawła przeżywamy w Kościele kolejny już Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. 

W związku z feriami zimowymi jeszcze w tym tygodniu Msze św. są sprawowane o godzinie 8.00 i 18.00, a Kancelaria Parafialna jest czynna tylko w czwartek od 16.00 do 18.00 i w piątek  od 8.30 do 11.00.

Przypominamy, aby na co najmniej 2 tygodnie wcześniej dostarczyć do Kancelarii Parafialnej pełne brzmienie zamówionej intencji wraz z ofiarą za Mszę św.    

W sobotę 28 stycznia o godzinie 10.00 odbędzie się przeniesiona  z dnia 7 stycznia kolęda na ul. Kołłątaja od końca. W niedzielę 29 stycznia od godziny 14.00 odbędzie się kolęda na ul. Juranda 13 b i kolęda dodatkowa, dla rodzin, które nie mogły przyjąć księdza w wyznaczonym terminie. Zapisy na kolędę dodatkową w zakrystii lub kancelarii.

Po feriach zimowych czyli od poniedziałku 30 stycznia przyjmowane będą intencje mszalne dziękczynne na rok 2018, czyli urodzinowe, jubileusze małżeńskie. Msze św. za zmarłych  na 2018 rok będą przyjmowane po wakacjach letnich, czyli we wrześniu. Nie będzie żadnych mszy św. dodatkowych.

Zachęcamy do nabycia nowy numer „Pani Uśmiechniętej” i „Gościa Niedzielnego”. 

Dzisiejsza kolekta to comiesięczna kolekta inwestycyjna. Za tydzień kolekta na budowę Domu Rekolekcyjno-Pielgrzymkowego „Nazaret” przy Sanktuarium Matki Sprawiedliwości i Miłości Społecznej w Piekarach Śląskich. Bóg zapłać!