• Post author:

█ Dziś  III Niedziela Wielkiego Postu.

█ W czwartek przypada Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca. O godzinie 18.00 odprawimy Mszę św. w intencji wszystkich mężów i ojców naszej parafii. Serdecznie zapraszamy.

█ W związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa tegoroczne Wielkopostne Rekolekcje Parafialne zostały odwołane, a przyszła niedziela będzie szczególnym dniem modlitwy o zdrowie dla chorych oraz w intencji lekarzy, personelu medycznego i wszystkich służb, które działają w celu zatrzymania rozprzestrzeniania się wirusa i o wygaśnięcie epidemii. Po Mszy św. odprawimy stosowne nabożeństwo. Zgodnie z zarządzeniem Ks. Abp. Wiktora Skworca przez najbliższe dwa tygodnie, odwołane są wszystkie dodatkowe nabożeństwa / Droga Krzyżowa w piątek o 17.30 i na Kalwarii w soboty, a także Gorzkie Żale /, wszelkie spotkania grup parafialnych oraz Msza św. szkolna w czwartek. / Intencja zamówiona na tę Mszę św. zostanie odprawiona w czwartek o godzinie 18.00/. Odwołany jest także dzisiejszy Apel Maryjny z godziny 20.30. Prosimy wszystkich parafian o modlitwę w tej ważnej dla nas wszystkich sprawie i zastosowanie się do zarządzeń władz kościelnych, państwowych i sanitarnych.  Zachowajmy spokój, nie poddawajmy się panice i zwątpieniu.

█ Rozpoczęły się zapisy na Oazę Dzieci Bożych, czyli wakacyjne rekolekcje dla dzieci w wieku 8 – 12 lat. Zachęcamy do skorzystania z tej formy rekolekcji-wypoczynku dla dzieci szkolnych. Szczegółowe informacje na plakatach lub u ks. Konrada.

█ Nowy numer „Gościa Niedzielnego”, „Pani Uśmiechniętej”, paschaliki wielkanocne CARITAS są do nabycia w tyle kościoła. Nie wchodzimy do zakrystii.

█ Dziś comiesięczna kolekta inwestycyjna na dalsze remonty i inwestycje. Za tydzień kolekta na potrzeby archidiecezji, a zwłaszcza na wsparcie Domu Księży Emerytów i Sądu Metropolitalnego. Bóg zapłać !