• Post author:

Dziś  III Niedziela Wielkanocna, obchodzona jako Niedziela Biblijna, która rozpoczyna Ogólnopolski Tydzień Biblijny.

Na godzinę 15.15 zapraszamy na Nieszpory Niedzielne, a na godzinę 20.30 na Apel Maryjny.

W środę 18 kwietnia o godzinie 19.00 w kaplicy Sióstr Boromeuszek ostania katecheza dla rodziców dzieci przygotowujących się do I Spowiedzi i Komunii św.

Przypominamy dzieciom i rodzicom o czwartkowej Mszy św. szkolnej o godzinie 16.30.

Za tydzień w Niedzielę Dobrego Pasterza, diakon Artur, który w naszej parafii przeżywa swój staż przed święceniami kapłańskimi, przeprowadzi akcję powołaniową i zbierze kolektę na potrzeby naszego seminarium duchownego.

W poniedziałek 16 kwietnia emerytowany biskup pomocniczy Gerard Bernacki obchodzi 30 rocznicę święceń biskupich, a w czwartek 19 kwietnia arcybiskup katowicki Wiktor Skworc obchodzi 45 rocznicę przyjęcia święceń kapłańskich.Biskupów naszych polecamy modlitwie wszystkich parafian.

 W środę 25 kwietnia, Ks. Abp Wiktor Skworc udzieli Sakramentu Bierzmowania młodzieży klasy III gimnazjum z naszej parafii i z parafii Krzyżkowice. Już dziś prosimy o szczególną modlitwę w intencji kandydatów do Bierzmowania.

Kolekta dzisiejsza, to  comiesięczna kolekta inwestycyjna. Za tydzień kolekta na potrzeby Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego w Katowicach w ramach akcji powołaniowej.                 Bóg zapłać!