• Post author:

█ Dziś 2. Niedziela Zwykła. O godzinie 15.15 w ramach Nieszporów niedzielnych zapraszamy na „Kolędowanie dzieci”.

█ Dzisiaj na godzinę 20.30 zapraszamy na Apel maryjny i nowennę przed Jubileuszem 300-lecia przybycia Obrazu Pani Uśmiechniętej do Pszowa. W ten sposób przez kolejne miesiące pragniemy włączyć się w przygotowanie do tego radosnego Jubileuszu.

█ Dzieci i młodzież powróciły do szkół, dlatego w czwartek o godzinie 16.30 Msza św. szkolna, a w piątek o godzinie 19.00 Msza św. młodzieżowa, na którą zapraszamy całą młodzież, a zwłaszcza kandydatów do Bierzmowania.

█ Od 18 do 25 stycznia trwa w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

█ Zapraszamy i przypominamy, iż okazja do Spowiedzi św. jest codziennie od poniedziałku do soboty przed Mszą św. o godzinie 6.30 i 8.00 oraz od 16.00 do 17.00.

█ W tym tygodniu Kancelaria Parafialna wraca do stałych godzin urzędowania, a więc czwartek od 16.00 do 18.00 i  piątek od 9.00 do 11.00. Od przyszłego tygodnia, w godzinach urzędowania, można zamawiać Msze św. jubileuszowe, dziękczynne i ślubne na 2023 rok. Jednocześnie przypominamy, aby na miesiąc wcześniej dostarczyć do Kancelarii Parafialnej pełne brzmienie zamówionej intencji wraz z ofiarą za Mszę św.

█ W dniu 21 stycznia, w piątek o godzinie 15.00 wyjazd na JASEŁKA do teatru w Cieszynie.

█ Przyszła niedziela, 3. Niedziela Zwykła, obchodzona będzie jako Niedziela Słowa Bożego.

█ Od 29 stycznia przez 10 kolejnych sobót w naszej parafii odbywać się będzie Kurs Alpha. Spotkania będą miały miejsce w Domu Parafialnym w godzinach 19.00-21.00. Jeśli jeszcze nie brałeś udziału w tym kursie, zapisz się! Można tego dokonać na stronie parafialnej lub w zakrystii. Gwarantujemy opiekę dla dzieci. Spotkanie składa się ze wspólnego posiłku, dobrej kawy i ciasta, ciekawych konferencji i rozmów, a wszystko to w miłym towarzystwie i zupełnie za darmo! Zapraszamy!

█ Młodzież oazowa i Ministranci naszej parafii zapraszają w niedzielę 30 stycznia do udziału w kiermaszu ciast oraz do wspólnego spotkania kolędowego połączonego z przedstawieniem świątecznym i wspólnym kolędowaniem o godzinie 15.30 w Domu Parafialnym.

█ Dziś kolekta na potrzeby archidiecezji z przeznaczeniem na funkcjonowanie instytucji archidiecezjalnych zaangażowanych w apostolstwo słowa, m. in. Radio Em, a za tydzień comiesięczna kolekta inwestycyjna. Bóg zapłać!