• Post author:

█ Dziś 2. Niedziela Zwykła. Na godzinę 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne. Na godzinę 20.30 zapraszamy na Jubileuszowy Apel Maryjny.

█ Od poniedziałku rozpoczynają się ferie zimowe. W związku z tym Msze św. w tygodniu będą sprawowane o godzinie 8.00 i 18.00, a Kancelaria Parafialna będzie czynna tylko w najbliższym tygodniu. Prosimy o załatwienie wszystkich spraw związanych z zamówionymi intencjami i z opłatami cmentarnymi. W drugim tygodniu ferii Kancelaria będzie nieczynna. Są jeszcze wolne intencje mszalne w nowym roku na Msze św. o godzinie 6.30. Po feriach będzie można zamawiać Msze św. jubileuszowe, dziękczynne i ślubne na 2024 rok. Jednocześnie przypominamy, aby na miesiąc wcześniej dostarczyć do Kancelarii Parafialnej pełne brzmienie zamówionej intencji.

█ Od 18 do 25 stycznia trwa w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

█ W piątek 20 stycznia udajemy się na JASEŁKA do teatru w Cieszynie. Wyjazd o godzinie 15.00.

█ Przyszła niedziela, 3. Niedziela Zwykła, obchodzona będzie jako Niedziela Słowa Bożego.

█ Duszpasterze dziękują za ofiary, które co roku parafianie składają z racji kolędy na rzecz remontów i inwestycji parafii. Wszystkim, którzy takie ofiary złożyli, czy to w czasie Mszy św. „kolędowych”, na konto parafii, w kancelarii czy też w czasie odwiedzin na zaproszenie, szczerze dziękujemy. Odwiedziny indywidualne wciąż jeszcze trwają, a księża umawiają się telefonicznie.

█ Towarzystwo Przyjaciół Pszowa i ks. Jerzy Szymik zapraszają wszystkich parafian i mieszkańców Pszowa na promocję trylogii jego autorstwa pt. „Veni, Sancte Spiritus”. Wydarzenie poprowadzą goście z Kędzierzyna, Krapkowic i Piekar Śl. Oprawa muzyczna: Olek Zieleźny. Wstęp wolny. Miejsce: siedziba TPP przy Szkole Podst. nr 1. Czas: 22 stycznia 2023, godz. 19.15. Serdecznie zapraszamy!

█ Zapraszamy do nabycia nowego numeru „Gościa Niedzielnego” i „ Pani Uśmiechniętej” oraz pamiątek związanych z naszym jubileuszem.

█ Dziś comiesięczna kolekta inwestycyjna, za tydzień na potrzeby archidiecezji. Bóg zapłać.