• Post author:

█ Dziś 9 Niedziela Zwykła. Na godzinę 15.15 zapraszamy na Nabożeństwo Oktawy Bożego Ciała z procesją.

█ Przez cały tydzień Oktawy Bożego Ciała, do czwartku włącznie, zapraszamy na godzinę 17.30 na nabożeństwo eucharystyczne z procesją wokół Bazyliki.

█ W tym tygodniu przypadają I czwartek i piątek nowego miesiąca. Zapraszamy do Sakramentów św. W czwartek o godzinie 16.30 Msza św. szkolna, pół godziny wcześniej okazja do Spowiedzi  św. dla dzieci.

█ W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, (I piątek miesiąca). Rano po Mszy św. o godzinie 8.00 odprawimy nabożeństwo ku czci Serca Jezusowego i złożymy Akt Osobistego Oddania się Sercu Pana Jezusa, a o godzinie 17.30 Adoracja Najświętszego Sakramentu z Aktem Oddania.

█ W sobotę przypada Wspomnienie Niepokalanego Serca Maryi.

█ Za nami Uroczystość Bożego Ciała. Duszpasterze pragną podziękować wszystkim budowniczym tegorocznych ołtarzy, służbie liturgicznej i wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia tej uroczystości.

█ Naszych chorych i seniorów odwiedzimy z posługą sakramentalną w sobotę 22 czerwca (tydzień przed czerwcowym odpustem).

Okazja do Spowiedzi św.: codziennie od poniedziałku do soboty przed porannymi mszami i popołudniu od 16.00 do 17.00. w czwartek od 15.30 do 16.30.

Kancelaria Parafialna w tym tygodniu będzie czynna według stałego porządku: w czwartek od 16.00 do 18.00 i  w piątek od 9.00 do 11.00.

█ Dziś kolekta na bieżące potrzeby naszej parafii, a za tydzień na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego. Bóg zapłać!