• Post author:

█ Dziś 5. Niedziela Zwykła w ciągu roku. Na godzinę 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne. Gościmy dziś proboszcza budującego się kościoła parafii Matki Bożej Częstochowskiej w Rybniku, który wygłosi do nas Słowo Boże i zbierze ofiary na ten cel.

█ Trwają ferie zimowe. W związku z tym Msze św. jeszcze w tygodniu będą sprawowane o godzinie 8.00 i 18.00, a Kancelaria Parafialna będzie nieczynna.

█ W poniedziałek 5 lutego obchodzimy wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy. Po każdej Mszy św. poświęcimy chleb i wodę.

█ W przyszłą niedzielę 11. lutego przypada Światowy Dzień Chorego. O godzinie 10.30 odprawimy Mszę św. w intencji chorych i seniorów naszej parafii.

█ Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy czterdziestogodzinne nabożeństwo. Polega ono na całodziennej Adoracji w niedzielę, poniedziałek i wtorek. Za tydzień po każdej Mszy św. krótka Adoracja i nabożeństwo przebłagalne, a od 15.00 do 16.00 zamiast nieszporów – godzinna adoracja.

█ W związku z feriami, naszych chorych i seniorów, odwiedzimy w sobotę 17 lutego. Zgłoszenia podopiecznych, jak zawsze do czwartku, w zakrystii.

█ Okazja do Spowiedzi św.: codziennie od poniedziałku do soboty, rano przed porannymi mszami i popołudniu od 16.00 do 17.00 (w czwartek od 15.30 do 16.30).

█ Za tydzień comiesięczna kolekta inwestycyjna . Bóg zapłać!