• Post author:

█ Dziś 3. Niedziela Zwykła w ciągu roku, Niedziela Słowa Bożego. Na godzinę 15.30 zapraszamy na KONCERT KOLĘD w wykonaniu dzieci i młodzieży naszej parafii z okazji Dnia Babci i Dziadka. Przyjdźmy całymi rodzinami świętować i kolędować przy stajence. O godzinie 20.30 Apel maryjny.

█ Do 25 stycznia trwa w Kościele Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

█ Cotygodniowa Msza św. szkolna w czwartek o godzinie 16.30. W tym dniu poświęcimy świece i książeczki dzieciom przygotowującym się do I Komunii św.

█ Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami i dziadkami na bal przebierańców w domu parafialnym w czwartek, 25 stycznia, po Mszy świętej szkolnej. Zachęcamy dzieci oraz dorosłych do przebrania się. Wstęp bezpłatny, jeśli to możliwe prosimy o przyniesienie czegoś słodkiego na stół. W zakrystii odbywają się zapisy.

█ W piątek, 26 stycznia, swoje urodziny obchodzi ks. abp Adrian Galbas. Pamiętajmy o nim w modlitwie.

█ Serdecznie zapraszamy na wspólne kolędowanie członków Żywego Różańca w sobotę, 27 stycznia, o godz. 9.00 w Domu Parafialnym. Zapisy chętnych w zakrystii.

Kancelaria Parafialna czynna w tygodniu według stałego porządku. W czasie ferii zimowych Kancelaria czynna w I tygodniu: w środę 31. stycznia i czwartek 1. lutego od 16.00 do 18.00 zaś w II tygodniu będzie nieczynna. Przyjmujemy rezerwacje intencji na  Msze św. jubileuszowe, dziękczynne i ślubne na 2025 rok.

█ Okazja do Spowiedzi św.: codziennie od poniedziałku do soboty, rano przed porannymi mszami i popołudniu od 16.00 do 17.00 (w czwartek od 15.30 do 16.30).

█ Dziś kolekta na potrzeby archidiecezji, za tydzień na bieżące potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać.