• Post author:

█ Dziś 11. Niedziela Zwykła. Na godzinę 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne, a na godzinę 20.30 na Apel maryjny

█ W środę 19. czerwca na Mszę św. o godzinie 18.00 przybędą do nas, jak co roku, parafianie z sąsiednich Kokoszyc w ramach tzw. „Krupnego Święta”. Jest to doroczna pielgrzymka ślubowana, na pamiątkę wydarzenia z XIX wieku, kiedy to miejscowość ta została nawiedzona gradem, który zniszczył domostwa i plony.

█ Naszych chorych i seniorów odwiedzimy z posługą sakramentalną za tydzień w sobotę 22 czerwca (tydzień przed czerwcowym odpustem).

█ W dzisiejszą niedzielę młodzież oazowa zaprasza na kiermasz ciast. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na dofinansowanie letnich rekolekcji, a także na bieżącą działalność oazy młodzieżowej w parafii.

Okazja do Spowiedzi św.: codziennie od poniedziałku do soboty przed porannymi mszami i popołudniu od 16.00 do 17.00.

Kancelaria Parafialna w tym tygodniu będzie czynna według stałego porządku: w czwartek od 16.00 do 18.00 i w piątek od 9.00 do 11.00. Prosimy, aby wszelkie sprawy kancelaryjne, a zwłaszcza sprawę intencji mszalnych, załatwić do końca czerwca, bowiem Kancelaria przez pierwsze dwa tygodnie lipca będzie nieczynna.

█ Z racji zbliżających się wakacji letnich, jest możliwość zamówienia intencji, które księża odprawią na urlopie.

█ Dziś comiesięczna kolekta inwestycyjna, za tydzień na potrzeby archidiecezji. Bóg zapłać!

Proszono o ogłoszenie: W niedzielę, 30 czerwca, zapraszamy wszystkich chętnych na odpustowy obiad w Domu Przyjęć Karina.