• Post author:

█ Dziś 10. Niedziela Zwykła. Na godzinę 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne.

█ Dzieci, nauczycieli i rodziców zapraszamy na ostatnią Mszę św. szkolną w czwartek o godzinie 16.30. w czasie której podziękujemy za ten kolejny już roku szkolny i poprosimy o błogosławieństwo Boże na czas wakacji.

█ Również w czwartek przypada kolejny Dzień fatimski. Po Mszy św. wieczornej odmówimy Różaniec fatimski.

█ Naszych chorych i seniorów odwiedzimy z posługą sakramentalną w sobotę 22 czerwca (tydzień przed czerwcowym odpustem).

█ Z racji zbliżających się wakacji letnich, jest możliwość zamówienia intencji, które księża odprawią na urlopie.

Okazja do Spowiedzi św.: codziennie od poniedziałku do soboty przed porannymi mszami i popołudniu od 16.00 do 17.00, w czwartek od. 15.30 do 16.30.

Kancelaria Parafialna w tym tygodniu będzie czynna według stałego porządku: w czwartek od 16.00 do 18.00 i w piątek od 9.00 do 11.00. Prosimy, aby wszelkie sprawy kancelaryjne, a zwłaszcza sprawę intencji mszalnych, załatwić do końca czerwca, bowiem Kancelaria przez pierwsze dwa tygodnie lipca będzie nieczynna.

█ W przyszłą niedzielę młodzież oazowa zaprasza na kiermasz ciast. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na dofinansowanie letnich rekolekcji, a także na bieżącą działalność oazy młodzieżowej w parafii.

█ Dziś kolekta na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego, a za tydzień comiesięczna kolekta inwestycyjna. Bardzo serdecznie dziękujemy za wszystkie ofiary jakie wpływają na konto parafialne z racji remontu. Bóg zapłać!