XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 10 lipca 2022 r.

Napisane przez:

█ Dziś 15. Niedziela Zwykła. O godzinie 15.15 Nieszpory niedzielne.

█ W środę 13 lipca przypada kolejny Dzień fatimski. Po Mszy św. wieczornej odmówimy różaniec fatimski.

█ Przypominamy, że w czasie wakacji Msze św. są sprawowane w tygodniu o godzinie 8.00 i 18.00.

█ Okazja do Sakramentu Pokuty w Bazylice jest codziennie od poniedziałku do soboty rano przed Mszą św. o 8.00, oraz po południu od 16.00 do 17.00.

Kancelaria Parafialna w tym tygodniu  będzie czynna według stałego planu: czwartek od 16.00 do 18.00 i w piątek od 9.00 do 11.00.

█ Za tydzień w niedzielę o godzinie 20.30 odprawimy Apel maryjny połączony z nowenną przed Jubileuszem 300-lecia przybycia Obrazu Pani Uśmiechniętej do Pszowa.

█ Z racji wakacji jest możliwość zamówienia intencji, które księża odprawią na urlopie.

█ Trwa peregrynacja Obrazu Pani Uśmiechniętej w rodzinach przed Jubileuszem 300-lecia przybycia Świętego Wizerunku Matki Bożej do Pszowa. W zakrystii znajduje się kalendarz odwiedzin, gdzie można zapisać swoją rodzinę, aby zabrać obraz do domu.

█ W tym roku od 3 do 7 sierpnia wyrusza 77 Rybnicka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy są przyjmowane w każdy piątek po Mszy św. wieczornej w salce GCI. Szczegóły na plakacie w gablotce.

█ W zakrystii i kiosku parafialnym są do nabycia nowe, pamiątkowe obrazki jubileuszowe Pani Uśmiechniętej w cenie 20 zł.

█ Wszystkim udającym się na urlop życzymy bezpiecznego i dobrego wypoczynku.

█ Dziś kolekta na konieczne prace na Kalwarii Pszowskiej (nowe drzwi do stacji V). Za tydzień comiesięczna kolekta inwestycyjna. Bóg zapłać!


Polityka Prywatności jest dostępna tutaj.
Copyright © Parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Pszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.