XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 11 października 2020 r.

Napisane przez:

█ Dziś 28. Niedziela Zwykła. Na 15.15 zapraszamy na Nabożeństwo różańcowe.

█ W dzisiejszą niedzielę przypada XX Dzień Papieski pod hasłem „ Totus Tuus”. W związku z tym przed kościołem młodzież naszej parafii przeprowadzi zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.

█ Jutro, w poniedziałek 12 października przypadają 60 urodziny ks. Waldemara Wróbla. Msza św. w jego intencji dzisiaj o godzinie 10.30. Solenizanta polecamy modlitwie parafian.

█ W czwartek Msza św. szkolna o godzinie 16.30. Serdecznie zapraszamy.

█ W czwartek 15.10 na godzinę 19:00 zapraszamy na pierwsze w tym roku formacyjnym spotkanie grupy biblijnej – Betesda.

█ Trwa miesiąc październik, miesiąc Różańca św. Zapraszamy do udziału w nabożeństwach w kościele, odmawiajmy różaniec w naszych domach. Intencja modlitewna, która niechaj nam towarzyszy w czasie odmawiania różańca,  to uświęcenie naszych rodzin i całej parafii.

█ W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Tydzień misyjny.

█ Za tydzień także jesienne liczenie wiernych.

█ Aktualna sytuacja epidemiczna uniemożliwia przeprowadzenie tzw. kolędy w tradycyjnej formie. Zgodnie z zarządzeniem Ks. Abp Wiktora Skworca odwiedziny duszpasterskie ograniczamy wyłącznie do błogosławieństwa nowych domów i nowych mieszkań na zaproszenie gospodarzy. Jednocześnie zapowiadamy, iż w terminie późniejszym zostaną podane terminy celebracji Eucharystii w okresie Bożego Narodzenia, w intencji poszczególnych rejonów, dzielnic naszej parafii.

█ Dziś comiesięczna kolekta inwestycyjna, a przed kościołem zbiórka na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” w ramach Dnia Papieskiego, którą przeprowadzi młodzież naszej parafii. Za tydzień kolekta na misje. Bóg zapłać!


Polityka Prywatności jest dostępna tutaj.
Copyright © Parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Pszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.