XXI NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 sierpnia 2020 r.

Napisane przez:

█ Dziś 21. Niedziela Zwykła. Na godzinę 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne.

█ W środę 26 sierpnia przypada Uroczystość NMP Częstochowskiej.

█ Przypominamy, że w naszej Bazylice okazja do Sakramentu Pokuty jest codziennie, od poniedziałku do soboty rano przed Mszą św. od 7.30 do 8.00, oraz po południu od 16.00 do 17.00.

Kancelaria Parafialna jest czynna w czwartek od 16.00 do 18.00 i w piątek od 9.00 do 11.00.

█ Przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego jest wystawiony kosz, do którego można składać dary materialne, w szczególności środki czystości i przybory szkolne, które zostaną przekazane dzieciom przybywającym w Wielofunkcyjnej Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej im. M.Laury Meozzi w Pogrzebieniu, prowadzonej przez Siostry Salezjanki.

█ Dobiega końca czas wakacji szkolnych, jednak wszystkim odpoczywającym jeszcze na urlopach życzymy udanego wypoczynku i  bezpiecznego powrotu. Pamiętajmy o zachowaniu zasad związanych z bezpieczeństwem w stanie epidemicznym.

█ W miniony wtorek 18 sierpnia przeszła nad Pszowem nawałnica, która wywołała szkody w wielu domostwach naszych parafian. Wyrażamy z nimi jedność i modlimy się za ich rodziny. Chcemy im także w geście solidarności przekazać ofiary pieniężne, jakie nasz Parafialny Zespół CARITAS zbierze w niedzielę, 30 sierpnia, przed kościołem, po wszystkich Mszach św. Datki można przekazać także poprzez CARITAS Archidiecezji Katowickiej, wpłacając je na konto bankowe podane na stronie www.katowice.caritas.pl z dopiskiem „Na powodzian z Pszowa” (nr rachunku: 96 1050 1214 1000 0090 3169 8062). Bóg zapłać za zrozumienie i otwarte serca.

█ Dziś kolekta na zapłacenie rachunków za gaz i energię elektryczną. Za tydzień kolekta na bieżące potrzeby naszej parafii. Bóg zapłać !


Polityka Prywatności jest dostępna tutaj.
Copyright © Parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Pszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.