XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 5 lipca 2020r.

Napisane przez:

█ Dziś 14. Niedziela Zwykła. Na godzinę 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne. 

█ Przypominamy, że w naszej Bazylice okazja do Sakramentu Pokuty jest codziennie w czasie wakacji, od poniedziałku do soboty rano przed Mszą św. od 7.30 do 8.00, oraz po południu od 16.00 do 17.00.

█ W czasie wakacji Msze św. w tygodniu o godzinie 8.00 i 18.00. Kancelaria Parafialna czynna w czwartek od 16.00 do 18.00 i w piątek rano od 9.00 do 11.00. W dniach od 15 do 31 lipca kancelaria będzie nieczynna, prosimy więc, aby sprawy związane z zamówionymi intencjami Mszy św. oraz opłatami cmentarnymi załatwić jeszcze w tym tygodniu.

█ Wszystkim udającym się na urlop życzymy dobrego i bezpiecznego wypoczynku. Pamiętajmy o zasadach związanych z bezpieczeństwem obowiązujących w stanie epidemicznym.

█ Dzięki życzliwości Ks. Abp Wiktora Skworca, nasze Sanktuarium otrzymało sadzonkę lipy drobnolistnej wyhodowanej z nasion zebranych w 2016 roku, tj. w ostatnim roku trwania wielowiekowego drzewa „Lipy św. Kingi”, wzrastającego na dziedzińcu Klasztoru Sióstr Klarysek w Starym Sączu. W ten sposób postanowiono uczcić 100 lecie urodzin Św. Papieża Jana Pawła II. Drzewo to zostanie posadzone przy wejściu na nasze probostwo i uhonorowane stosowną tablicą pamiątkową.

█ Dziś kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach. Przed kościołem zbiórka na powodzian, o którą prosił w minioną niedzielę ks. Abp Wiktor Skworc. W ten sposób chcemy solidaryzować się z tymi, którzy ucierpieli z powodu ostatnich intensywnych opadów deszczu. Za tydzień kolekta na potrzeby parafii. Bóg zapłać !


Polityka Prywatności jest dostępna tutaj.
Copyright © Parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Pszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.