XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 21 czerwca 2020r.

Napisane przez:

█ Dziś 12. Niedziela Zwykła. Na godzinę 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne.

█ W poniedziałek o godzinie 9.00 Msza św. w ramach corocznej ślubowanej pielgrzymki z parafii Niepokalanego Serca Maryi z Kokoszyc, w ramach „Krupnego Święta”.

█ Kończy się rok szkolny. Dzieci, rodziców i nauczycieli zapraszamy na Mszę św. dziękczynna z tej okazji w środę 24 czerwca o godzinie 16.30.

█ W piątek od godziny 16.00 I Spowiedź dzieci komunijnych, a w sobotę o godzinie 10.00 Uroczystość I Komunii św. uczniów kl. III B  ze szkoły nr 1 – gr. I i o godzinie  12.00 I Komunia św. kl. III B ze szkoły nr 1 – gr. II.

█ Oazę młodzieżową Ruchu Światło-Życie oraz Wspólnotę Domowego Kościoła zapraszamy na Eucharystię w piątek 26 czerwca o godzinie 18.00, by wspólnie podziękować za kolejny rok formacji.   

█ Za tydzień przypada liturgiczny obchód parafialnego odpustu ku czci Św. Apostołów Piotra i Pawła. O godzinie 10.30 Uroczysta Suma Odpustowa w intencji Parafian, a także s. Jowity, boromeuszki z naszej wspólnoty sióstr, z okazji 25 rocznicy złożenia ślubów zakonnych. Nie ma w tym dniu Mszy św. o godzinie 12.00. O godzinie 15.15 odprawimy Uroczyste Nieszpory. W sobotę poprzedzająca odpust, z powodu stanu epidemii, nie będzie jak co roku Drogi Krzyżowej na Pszowskiej Kalwarii, za to od godziny 16.00 zapraszamy na Adoracje Najświętszego Sakramentu, która zakończy się o godzinie 17.30 Uroczystymi Nieszporami.

█ Przypominamy, że w naszej Bazylice okazja do Sakramentu Pokuty jest codziennie od poniedziałku do soboty rano przed Mszą św. od godziny 6.00 do 6.30 i od 7.30 do 8.00, oraz po południu od 16.00 do 17.00.

█ Kancelarii Parafialnej jest czynna w stałych godzinach. Prosimy o załatwienie spraw związanych z zamówionymi intencjami Mszy św. oraz opłat cmentarnych, porządkowych. Już informujemy, że w czasie wakacji kancelaria będzie czynna tylko w czwartek po południu i w piątek do południa. W dniach od 15 do 31 lipca będzie nieczynna.

█ Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Pszowie ogłasza nabór do klas Szkoły Branżowej I Stopnia i Technikum ( Technik Poligrafii cyfrowej i grafiki, technik pojazdów samochodowych, technik usług fryzjerskich, fryzjer, mechanik samochodowy, klasa wielozawodowa). Zachęcamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną na stronie internetowej ZSP w Pszowie.

█ Od 15 czerwca trwa także nabór do Liceum Ogólnokształcącego  Sióstr Urszulanek w Rybniku. Zainteresowanych absolwentów klas 8 i ich rodziców odsyłamy na stronę internetową Szkół Urszulańskich.

█ Dziś kolekta na bieżące potrzeby naszej parafii. Za tydzień odpustowa kolekta na potrzeby naszej wspólnoty parafialnej. W dalszym ciągu ofiary na potrzeby parafii można składać do skarbony w tyle kościoła lub bezpośrednio na konto parafii. Bóg zapłać !


Polityka Prywatności jest dostępna tutaj.
Copyright © Parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Pszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.