XI NIEDZIELA ZWYKŁA – 13 czerwca 2020r.

Napisane przez:

█ Dziś 11. Niedziela Zwykła. Na godzinę 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne.

█ W ramach Oktawy Bożego Ciała, po Mszy św. wieczornej odprawimy nabożeństwo eucharystyczne.

█ W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Od godziny 16.00 I Spowiedź dzieci komunijnych, a w sobotę o godzinie 10.00 Uroczystość I Komunii św. uczniów kl. III A  ze szkoły nr 1 – gr. I i o godzinie 13.30 I Komunia św. kl. III A ze szkoły nr 1 – gr. II.

█ Przypominamy, że w naszej Bazylice okazja do Sakramentu Pokuty jest codziennie od poniedziałku do soboty rano przed Mszą św. od godziny 6.00 do 6.30 i od 7.30 do 8.00, oraz po południu od 16.00 do 17.00.

█ W stałych godzinach jesteśmy do dyspozycji w  Kancelarii Parafialnej. Prosimy o załatwienie spraw związanych z zamówionymi intencjami Mszy św. oraz opłat cmentarnych, porządkowych. Już informujemy, że w czasie wakacji kancelaria będzie czynna tylko w czwartek po południu i w piątek do południa. W dniach od 15 do 31 lipca będzie nieczynna.

█ Po przerwie, wraca możliwość odwiedzenia naszej parafialnej kawiarenki w GCI i wypicia dobrej kawy przy dobrym ciastku. Zapraszamy w każdą środę po Mszy św. o godzinie 8.00.

█ Dziś comiesięczna kolekta inwestycyjna, a za tydzień na bieżące potrzeby naszej parafii. W dalszym ciągu ofiary na potrzeby parafii można składać do skarbony w tyle kościoła lub bezpośrednio na konto parafii. Wyrażamy szczere podziękowanie za każdą złożoną ofiary i zrozumienie. Bóg zapłać!


Polityka Prywatności jest dostępna tutaj.
Copyright © Parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Pszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.