VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 16 lutego 2020r.

Napisane przez:

█ Na godzinę 15.15 zapraszamy na Nieszpory niedzielne, a na godzinę 20.30  na Apel maryjny.

█ W środę, 19 lutego, swoje kolejne urodziny obchodzi ks. wikary Konrad Hołyś. Msza św. w jego intencji zostanie odprawiona o godzinie 18.00. Polecamy go modlitwie wszystkich parafian.

█ W tym tygodniu w czwartek, 20 lutego, zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na Kosmiczny Bal Karnawałowy. Naszą zabawę rozpoczniemy Mszą św. szkolną o godzinie 16:30, następnie udamy się w naszych kosmicznych przebraniach do Domu Parafialnego na dalszą część zabawy. Ze względów organizacyjnych prosimy o zapisanie dzieci na liście w zakrystii. 

█ W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca, dlatego po Mszy św. o godzinie 8.00 odprawimy nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.

█ W Kancelarii Parafialnej można zamówić jeszcze Msze św. na ten rok, są wolne intencje.

█ Animatorów przygotowujących młodzież do Bierzmowania zapraszamy na spotkanie w środę, 19. lutego, o 17.00 na probostwie.

█ Młodzież, a zwłaszcza kandydatów do Bierzmowania, zapraszamy na zabawę karnawałową w sobotę, 22 lutego, w Domu Parafialnym za strażą. Całość rozpoczniemy o godzinie 17.00 Adoracją Najświętszego Sakramentu w Bazylice. Zapisy w zakrystii lub osobiście u ks. Adriana. Z racji odpowiedniej tematyki obowiązuje na zabawie strój galowy.

█ Została wydana książka prezentująca postać Ks. proboszcza Franciszka Pisuli. Był proboszczem naszej parafii w latach 1957-1966. Zainteresowani mogą ją nabyć po wcześniejszym zamówieniu w zakrystii. Cena publikacji 15 zł.

█ Za tydzień kolekta na bieżące potrzeby naszej wspólnoty parafialnej. Bóg zapłać !


Polityka Prywatności jest dostępna tutaj.
Copyright © Parafia Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Pszowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.